Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj olyan sűrűn a fejem...

Miért fáj olyan sűrűn a fejem ennyire?

Figyelt kérdés
Pár hónapja, sűrűn elő fordul hogy fáj a fejem, de annyira hogy nem sok kell hogy elájuljak . Most is nagyon fáj, hányingerem is lett. Mitől lehet ez?
2011. jún. 25. 18:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
A fejfájásnak rengeteg oka van.Alacsony vérnyomás, magas vérnyomás, vérszegénység, vas hiány stb. Menj le a háziorvosodhoz mondd el neki ő majd elküld vérvételre. Jobbulást
2011. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
december környékén is volt egy ehhez hasonló rosszul létem, és korházba kerültem, vért vettek , vizelet mintát, mindent, ultra hangra elküldtek stb... De nem találtak semmit, és 3 nap után haza engedtek . Most megint kezdődik az egész elölről. :S
2011. jún. 25. 18:18
 3/11 anonim válasza:
Milyen gyakran van a fájdalom?
2011. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Heti több alkalommal is 3-4 , de van olyan amikor 1 hétig nem fáj. Olyan is amikor mindennap.
2011. jún. 25. 18:22
 5/11 anonim válasza:
Ha van otthon vérnyomásmérőd akkor minden reggel és este mérd meg. Elképzelhető az időjárás változások miatt is. Ha viszont mellette van légszomj szédülés remegés akkor az is lehet, hogy pánik betegség. Nem pihened ki magad rendesen stb. Igyál sok vizet és rostosat. Este lefekvés előtt ehetsz 1-2 cikk fokhagymát is az jó a fejfájásra és érfal erősítő. Szénsavasat kerüld. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2011. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, szédülni is szoktam, és van amikor nehezen is kapok levegőt. Nem dohányzom, nem kávézom, nem iszom alkoholt sem, szénsavas üdítőket sem iszom, csak vizet napi 1,5-2 litert.
2011. jún. 25. 18:31
 7/11 anonim válasza:
Akkor elképzelhető a pánikbetegség. Vagy valami keringési probléma is lehet. Azért menj le még egyszer az orvosodhoz és mondd el neki. És sportolj!!
2011. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sportolok is, heti 5X 1 órát :). Már elmúlt a fejfájásom.
2011. jún. 25. 18:46
 9/11 neewollah ***** válasza:
Hogy tudnád leírni a fejfájást?Egy v kétoldali?Görcsös,tompa vagy szúró?Könnyezel mellete,kipirul az arcod,vagy inkább csak feküdnél a sötétben nyugiban?
2011. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Két oldali szokott lenni általában, de most baloldali volt. Minden féleképp fájt, tompán, utána szúróan, aztán görcsösen. kb egy óráig tartott utána elmult. Utána fáradt lettem , és aludni akartam. De utána az is elmult. Most meg jol vagyok , mintha semmi sem történt volna.
2011. jún. 25. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!