Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj ilyen sűrűn a fejem?

Miért fáj ilyen sűrűn a fejem?

Figyelt kérdés

Ezen a héten ma is, hétfőn is, vasárnap is fást...nem tudom h front érzékenység e, előző héten is fájt olyan 2-szer..

szombaton összekoccant a fejem mással, bár nem hiszem h ennek köze lenne hozzá.Fogamzásgátlót is szedek, már lassan 4 éve, annak mellékhatása lehet, de eddig meg nem volt ilyen hatása.

Ha továbbra is sűrűn fáj, érdemes elmenni orvoshoz?


2011. aug. 10. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

iszol elég folyadékot? mert a kevés víztől is fájhat...

meg szerintem a frontok is benne vannak rendesen. nekem a széltől szokott.

2011. aug. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont a frontot hagytam ki véletlen :) Igen, az is lehet, mert szokott olyankor is sztem, csak azért mégsem ilyen sűrűn:( köszi h írtál
2011. aug. 10. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:

de mostanság a frontok is elég sűrűn váltakoznak,tehát belefér...

egy fejfájós...

2011. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehetsz egy próbát, a Béres Antifront nagyon jó frontra, én is azt szedem. Gyógynövény alapú, ártani nem tudsz vele.

Lehet a fog.gátló, akkor is, ha eddig jó volt. Lehet egyéb hormonális ok. Nekem gyakrabban és erősebben fáj frontkor (ha nem szedek Antifrontot), ha előtte sok húst ettem. Ha nem eszem húst, egyáltalán nem fáj, viszont nem tudok és nem is akarok vega lenni.

Ha az Antifront nem jön be, érdemes legalább egy laborvizsgálatot kérni.

2011. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem menj orvoshoz max azt mondja hogy a fronttól van de legalább akkor todod hogy nincs komolyabb baj. (tapasztlalat)
2011. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!