Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj ilyen sűrűn a fejem?

Mitől fáj ilyen sűrűn a fejem?

Figyelt kérdés
Milyen okok lehetnek amitől havi 10-szer fáj a fejem? Szerintem az rengeteg.
2013. dec. 21. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt még orvos sem tudja megmondani neked elsőre. Számos oka lehet. Mindenféle kivizsgálást el kell végezni. Lehetnek szervi okai vagy neurológiai.
2013. dec. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2013. dec. 21. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit!


Én is nagyon nehezen tudtam "megfejteni", hogy mitől fáj, de aztán orvosi kivizsgálás és homeopata orvos segítségével, kiderült, hogy nekem epés fejfájásom van.


Neked milyen típusú a fejfájásod és mikor jelentkezik?

Egyébként érdemes fejfájás naplót vezetni ....

2013. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Megterhelő munkád van? időjárásra érzékeny vagy? Migréned szokott lenni? Ilyenek ....
2013. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak 19 vagyok, érzékeny az időjárás változásra, de minden hónapban fáj nagyjából 10-szer. Van amikor egymás utáni napokon fáj vagy 2 naponta. De nem tudom, hogy ez pontosan milyen fájdalom, mert csak úgy fáj.
2013. dec. 21. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy igyál egy koffeines kávét. Nekem az szüntetni szokta.
2013. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, kipróbálom. Köszi
2013. dec. 22. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!