Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért akarja a párom, hogy...

Miért akarja a párom, hogy orvoshoz menjek amikor nem akarok?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a vesém, a párom nyaggat, hogy menjek el orvoshoz. Mondtam már neki, hogy majd elmúlik. De holnap el kell mennem. Mi lenne, ha azt mondanám, hogy voltam és nincs semmi bajom? Így legalább megnyugodna. 25/L
2013. dec. 10. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagy és ilyen b.ta?Ha fáj annak oka van.Lehet csak felfázás,de nem árt egy doki.De,hogy hazudj,hogy voltál,az azért szánalmas.
2013. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg jobban jársz ha elmész mielőtt komolyabb bajod lesz. Ha veseköved van akkor nem hogy javulni nem fognak a tünetek de még rosszabb lesz. Jobb lenne ha nem várnál addig míg esetleg már csak komolyabb beavatkozás szükséges.
2013. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért akarja a párod, hogy orvoshoz menj, mert "egy kis " vesefájdalom nagyon nem ok nélkül van. Súlyos szövődmények alakulhatnak ki, ha nem kezelteted megfelelően a problémádat, lehetséges, hogy ez a fájdalom csak tünet, és egy sokkal súlyosabb dolog áll a háttérben.

Mivel te otthon nem vagy képes szakszerű ellátást biztosítani magadnak, kénytelen leszel a párodra hallgatni, és elmenni orvoshoz.

2013. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk miért nem mész el orvoshoz? Egy csúnya felszálló fertőzés nagyon komoly gondokat tud okozni (bele is halhatsz vagy leállhat a veséd), de egy elakadt vesekő sem fog magától kijönni. Nem véletlenül mondja, menj el szépen orvoshoz! Hazudni a legnagyobb ostobaság ilyen helyzetben....
2013. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

BElefáradtam a hülye kérdezőkbe.


Ne menj el. Ha mázlija van a párodnak, előbb megszabadul tőled.

2013. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Félek, hogy valami kiderűl. Amúgy sem vagyok orvoshoz járó tipus.
2013. dec. 10. 21:43
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem akarja ,hogy leálljanak a veséid , mert fél hogy akkor neki oda kell adnia. . milyen önző bmeg :) amúgy komolyan. . örülj hogy aggódik érted , és menj orvoshoz!
2013. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Atyaúristen, és ha nem derül ki, akkor nincs?
2013. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jesszusom... Hogy lehetsz ilyen buta?
2013. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Amit nem tudok az nem fáj.
2013. dec. 10. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!