Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? El akarok...

Mit csináljak? El akarok menni orvoshoz de félek, mint mondanak anyámék

Figyelt kérdés

ezen a hétfőn kell még ebben az évben utoljára mennünk suliba,de gondolom tegnap megfáztam vagy valami,és most kapar a torkom

jó mondjuk ezért nem biztos,hogy el kellene mennem orvoshoz,de most muszáj,mert a suliban ott kell maradni 5-ig(!!!) mert előadnak valami karácsonyi bemutatót vagy mittomén mi a szart,és az egy dolog,hogy a tanároknak most milyen nagy öröm,mert jajj,a drága kicsi diákok előadnak egy karácsonyi műsort,de könyörgöm,8 km-re lakok a sulitól,nekem nem csak annyi,hogy beülök a kocsiba és hazafurikázok,hanem busszal járok,és azért 5-kor,töksötétben,tök egyedül,ráadásul ilyen rohadt hidegben ...

és tegnap meg akartam győzni anyámékat hogy írjanak igazolást erre az egyetlen egy napra,hogy ne mehessek,erre ott mondták,hogy jajj,hát őket nem érdekli,akkoris mennem kell

de basszus,utolsó nap van,ilyenkor nem is szoktunk tanulni semmit,akkor minek menjek be?

és most reggel mondtam apámnak,hogy fáj a torkom,erre ilyen tök szarkasztikusan mondja,hogy persze-.-


de komolyan,most minek menjek,amikor egész nap ott poshadunk a padban,utána hallgatjuk,hogy hogy énekelnek,akik szerepelnek??


viszont a szüleim is,ha megtudják,hogy nem mentem suliba,nem tudom mit csinálnak velem


most menjek el orvoshoz és tűrjem el,hogy apámék lehet,hogy megvernek,ha megtudják,vagy inkább üljek ott 5-ig,és mire hazaérek,csak mégjobban megfázzak?


14/l


2011. dec. 19. 07:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Menj el nyugodtan az iskolába! Ha csak egy nap, akkor kibírod. Öltözz fel jól és a műsor alatt ábrándozz valami egészen másról, ha unod...nekem annak idején bejött! :)

23N

2011. dec. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Ilyenkor még egyáltalán nincs hideg, 8 km-t akár gyalog is meg lehet tenni. Az, hogy kapar a torkod, nem komoly, és egy elöadást azért ki lehet birni. Az, hogy egyszerüen nincs kedved iskolába menni, nem ok arra, hogy igaoást adjanak a szüleid.
2011. dec. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

hogyne,csak -10 fok van és esik a hó,de amúgy nyár van

és igen,le lehet gyalogolni 8 km-t,csak max odaérek vagy 2 óra múlva és akkor tök mindegy,hogy elmentem,mert azt a 2 órát is le kell igazolni...

2011. dec. 19. 07:22
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos muszáj bemenni. Tarts ki a műsor alatt gondolj arra, hogy ez az utolsó nap. Este hazafelé sincs hidegebb mint reggel, vagy mint orvoshoz menet. Nálunk még holnap és holnapután is van tanítás, ma még javában tanulnak a diákok. Erre is gondolhatsz. Kitartás, már csak a mai napod bírd ki.
2011. dec. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Áruld már el, hogy HOL laksz, hogy -10 fok van? Mert a leghidegebb, mert a Meteorológiai Intézet által mért adatok szerint -1; -2 fog van az országban.
2011. dec. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
-10 fokban egyébként nem esik hó. Majd te is megtanulod.
2011. dec. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Figyi, mivel iskolaköteles vagy, ezért neked az a dolgod hogy mindennap bemenj a suliba és meghallgasd az óráidat majd felkészülj a következőre.

A felnőttek sem hisztizhetnek hogy most nekem nincs kedvem bemenni dolgozni, mert amúgy is hideg van, hülye a főnököm, sok a melóm, és különben is most dolgozzak 8-17-ig, úgy hogy van fél óra ebédszünetem, amikor otthon is maradhatnék a jó meleg lakásban??!!!

Tudod ez nem így működik.

Mindenkinek vannak kötelességei,- mégha nem is tetszik- amit meg kell csinálni.


Vegyél mézes negrót, és iszogass meleg teát, attól nem fog fájni a torkod.

2011. dec. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha 8 km-t két óra alatt tudsz megtenni, akkor nem mész valami gyorsan. A gyors séta 5-6 km/h sebességű, szóval mondjuk max másfél óra. -10 fokban valóban nem egy élmény, de ebben a mostani fagypont körüli hőmérsékletben csak elindulni nehéz. A gyors gyaloglástól kimelegszel és nem fogsz fázni, hidd el. Taxival is lehet menni, ha ilyen nyafogós vagy. De nem olyan vészes a gyaloglás sem. Én is sokat gyalogoltam már haza buliból is, mert sajnáltam a pénzt taxira. Nem haltam bele. Te sem fogsz.
2011. dec. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
mostmár mindegy,amikor el akartam indulni a suliba,hánytam xd szóval én is jó vagyok :'D
2011. dec. 19. 08:53
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Tök provokatív kérdés! Iskolakerülő vagy!
2011. dec. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!