Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma megyek oltatni H1N1 ellen,...

Ma megyek oltatni H1N1 ellen, a kicsitől a nagyig kapjuk mindnyájan. De annyi mindent hallani róla, hogy félek is tőle. Munkámból adódóan kötelező. Ti akik oltattatok nem féltetek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 07:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Én beoltattam magam. Kicsit fájt két napig az oltás helye, és ennyi. Én is paráztam kicsit, de ha nem oltatom be magam, akkor meg attól félek, szóval mindegy:DDD

Amúgy orvosi egyetemre járok és az összes tanárom az oltás mellett van, az a doki is beadatta aki engem oltott (direkt megkérdeztem:D), évfolyamról is rengetegen beoltatták magukat, és senkinek nem lett semmi baja:)

2009. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
23%

Mókás nézni, ahogy mindenki, aki ténylegesen beoltatta magát/családját leírja, hogy az ég világon semmi baja nem lett tőle, eközben a nem oltatók/oltásellenzők mindegyikének van egy "ismerőse" aki hallott már olyanról, akinek olyan meg olyan baja lett az oltástól.

NEm érzitek ezt már szánalmasnak? Jóval több, mint 1millió ember beoltatta már idén magát, szerintetek ha olyan húderossz lenne az oltás nem lenne még tömeges elhalálozás tőle vagy valami?

Arról nem is beszélve hogy 15 év alatt 16 millióan oltatták be magukat Magyarországon ugyan ezzel a hatóanyaggal és soha senki még nem lett beteg az oltástól, illetve influenzába se halt bele ezek közül senki, pedig a statisztika szerint ha Magyarországon 10 millióból évente 200 influenzában hal meg, akkor évente 1 millió oltottból 20nak influenzában kellett volna meghalnia.

Tényleg olyan nehéz felfogni, hogy a gyógyszer ÉRTÜNK van és nem ellenünk? Hogy egy gyógyszert nem hagyna jóvá minden hivatalos gyógyszerellenőrző szerv, ha káros lenne?

2009. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
29%

A pénzért nagyon sok mindent megtesznek az emberek.

E.Ü. ápoló.

2009. nov. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%

Így van gyerekek!

Nézzétek a tévét, a hisztériakeltésnek dőljetek be jól, és szúrassátok magatokat. Hadd legyen a gyógyszergyártó cégeknek extra bevételük. Pont ez volt a céljuk. Közben messze nincs annyi megbetegedés, mint az eddigi járványokban, ill. sokkal kevesebben halnak bele. Végülis kell az a kis higany a szervezetbe. Tegnap a Fábry is megmondta :-)

2009. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
12:31 - pont ezért teljesen hihetetlen az oltásellenes szövegelés. Egyrészt eleve minden tudományos érv az oltás mellett szól, az összes oltásellenes rémisztgetés korrektül, precízen cáfolható a tudomány eszközével hivatalos adatokkal, dokumentációkkal hivatkozva, másrészt mostanramár kábé csak a megrögzött jobbosok verik a nyálukat az oltás ellen a trévében. Persze ne hagyjuk, hogy a média befolyásoljon, de amit a Fábry mond az persze jöhet, mert ő jobboldali, ha ő azt mondja,h goy a higany rossz, az igaz, nem számít, hogy ő is pont ugyan olyan médiaszereplő, mint a többi. Persze a kismillió tudományos leírat, teszt, felmérés, statisztika, közlöny arról, hogy nem káros a thiomersal nem ér semmit, mert "a Fábry is megmondta". Gratulálok, saját magatokat égetitek ezzel...
2009. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ezt a helyesírást nehéz követni. Inkább nézd tovább a tévét...
2009. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Milyen kismillió tudományos leiratról beszélsz???? Ők maguk vallották be, hogy nem volt idő letesztelni az oltóanyagot! Most meg a Te gyermekedet akarják elsősorban beoltani ilyen anyaggal! Mindegy, mindenkinek saját döntése. Én nem adatom be sem a gyerekemnek, sem magamnak azért, mert hárman meghaltak az országban (ki tudja milyen körülmények, egyéb meglévő betegségeik mellett)
2009. nov. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én már beoltatam magam és a családban mindenki(gyerek, anyós ,após, sógornők, tesó és családja szüleim),senkinek semmi baja.Nagymamám 90 éves,minden évben megkapja az oltást,mellékhatás nélkül.A kétkedőknek üzenem:a kérdező már döntöt,nem a véleményekre volt kiváncsi,hanem arra hogy az oltottak féltek-e tőle.
2009. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
14:49 - nagyon siettem, ezért kapkodtam, elnézést a helyesírási hibákért (nevezzük inkább elgépelésnek), de gondolom ismered azt a mondást, hogy akkor szokás a másik helyesírásába belekötni, ha észérveink nincsenek ellene...
2009. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár túlvagy rajta, de én azt nem értem, hogy mi az, hogy munkámból adódóan kötelező? Hepatitisz ellen oltanak kötelezően járványveszély esetén bizonyos munkahelyeken, de influenza ellen?! Ezt nem tehetik kötelezővé, a saját testeddel te rendelkezel!
2009. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!