Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma megyek oltatni H1N1 ellen,...

Ma megyek oltatni H1N1 ellen, a kicsitől a nagyig kapjuk mindnyájan. De annyi mindent hallani róla, hogy félek is tőle. Munkámból adódóan kötelező. Ti akik oltattatok nem féltetek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 07:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Azzal, ha félsz csak hagyod, hogy elérje a célját az a réteg, akik azt hiszik, hogy Magyarországon simán lehet bárkit áltudományos köntösbe bújtatott hazugságokkal ijesztgetni.

Nincs mitől félni, a gyógyszerek értünk vannak, emberek millióit mentették már meg, hidd el, ez se olyan gyógyszer, amit azért fejlesztettek ki, hogy ártson, ilyen gyógyszer nem létezik, amelyik gyógyszer nagyobb eséllyel árt, mint használ azt nem engedélyezné az OGYI, nem sorolná a legjobbak közé a WHO, satöbbi...

2009. nov. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Tegnap én is megkaptam. Féltem is, de inkább a tűtől, mint attól ami benne van. Tegnap kicsit rosszul voltam, de mára minden oké lett.

Nem kell tőle félni, ahogy az első is írta, ez a gyógyszer ÉRTÜNK van, nem ELLENÜNK.

2009. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én is féltem,de azéletem mindennél fontosabb.Az én családom is oltva van,leginkább a fiamat féltem.Őt hétfőn oltották,még most is fáj a szúrás helye,más gond nincs.Én és a férjem tegnap múlt két hete hogy oltva lettünk.Mindketten jól vagyunk.Egy jó tanács:Szúrás után maszírozd szét a szurt,akkor nem lesz csomós,és fájni sem fog .Ha vállba kapjátok,próbáljátok kímélni egy párnapig ha megoldható.
2009. nov. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Én tegnap kérdeztem végig a dokikat és mondták hogy csak pánik keltés, a sima influenzába többen halnak bele, mint ebbe. Én nem oltatom be magamat meg senki mást a családban.
2009. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
76%
70%os védettséget ad...így nem sok értelme van beadatni.
2009. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
65%
Az Omninvest által kiadott oltóanyag 100%-s védettséget nyújt. Nézd meg a norvégokat vagy más olyan országot ahol járvány van senki nem kapta el. Pont, azért mert beoltatta magát. Ne hallgass a sok hülyére. Oltasd be magad nyugottan.
2009. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Utolsó kettőnek

Szegényt ne ijesztgessük már, biztos nem volt könnyű eldöntenie, hogy beadassa és most kétségeket ébresztünk benne.

Amúgy én is azon az állásponton vagyok, hogy csak a pénzről van szó, de az is igaz, hogy nem árt az oltás( de nem is használ sokat- még mindig van 30 % esélyed, hogy elkapod) De félni nem kell tőle.

2009. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én nem oltatom be magunkat. Viszont az apám és új családja beoltatta magukat, és olyan betegek hogy nem bírnak kimászni az ágyból! Lehet azért, mert talán már bennük volt a vírus, és arra oltattak nem tudom, de kutyául vannak.
2009. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Harmoka ***** válasza:
Nálunk mindenki be van oltva 2 hete, férjem 14 éves gyerek, én. Senkinek semmi baja. Férjemmel száz éve minden évben oltva vagyunk és 1984 óta nem voltam influenzás, és egyik oltástól sem volt semmi bajunk.
2009. nov. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%
Én soha nem oltattam magam és nem is kaptam el influenzát, legalább is nem emlékszem. A koleganőm viszont minden évben oltotta magát, és szerencsétlen minden évben elkapta.
2009. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!