Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha annyira veszélyes a H1N1,...

Ha annyira veszélyes a H1N1, akkor miért nem kötelező a védőoltás?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Mert nem mindenki képes kifizetni x ezer forintot. Ha az állam tudná, hogy ennyit be lehet hajtani még az embereken, hidd el, behajtanák. Meg hát elég fiatal a vakcina, a hosszútávú mellékhatásaikról gőzük sincsen.

Én egyébként, ha kötelező lenne, se oltatnám be magam.

2009. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Így is elegen hiszik azt, hogy az oltásban nanorobot van meg zombiság, meg én már olyat is hallottam h négerek leszünk tőle! Hát képzeld mi lenne ha még kötelezővé is tennék :P Akkor aztán duplaennyi paranoid összeesküvés-elmélet lenne!
2009. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Én azt nem értem, ha annyira nyomják, hogy mekkora járvány lesz és mindenki tök beteg lesz meg nagyon sokan meghalnak vagy nem mennek munkába stb, akkor miért nem ingyenes? Jobban megérné az államnak.

De jelenleg az éri meg az államnak, hogy fizetjük, mert ők is tudják, hogy ez a vírus semmivel se komolyabb egy picit súlyosabb náthánál.

2009. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
előbbutóbb ezis lecseng, nemlesz belőle semmi sem, mindenki szépen lenyugszik, és akkormajd bejön a katicainfluenza, vagy bogárinfluenza, vagy macskainfluenza, vagy vmi hasonló és kezdődik előlről minden :D
2009. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha annyira veszélyes a H1N1, akkor miért nem ingyenes a védőoltás mindenkinek, mint a gyerekkorban beadott kötelező védőoltások? :-)
2009. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Az hagyja ám, hogy a vakcina nem ingyenes, de még azért is fizetni kell, hogy beadják. Ez Magyarország...
2009. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
szééééééép, hogycsak én lettem lepontozva. na ez minősíti azt aki lepontozott. megvan róla a véleményem :D
2009. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
ha ez vigasztal, akkor nem csak te lettél lepontozva 11:45-ös
2009. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem annyira veszélyes és nehogy beóldts magad mert ledurran az orlyukan
2009. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Ha ingyenes lenne, akkor is azzal jönnétek, hogy biztos ezzel akar minket valami szuperhatalom kinyírni...

Ez a mai Magyarország, soha nem jó semmi, aztán meg csodálkozunk, hogy nem halad a szekér....

Pontozzatok le!

2009. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!