Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy fiatal pasi a huszas...

Ha egy fiatal pasi a huszas évei elején szeretne megszabadulni, de legalább alaposan leredukálni a szexuális vágyait, milyen hormon csökkentőt kell szednie? Hogy tud hozzájutni?

Figyelt kérdés

1 a hajunk a férfi hormonoktól hullik. 2 a szexuális gondolataim rengeteget elvesznek az időmből, életemből, és más kreatív tevékenységeimből. 3 szeretnék visszakerülni egy olyan állapotba mint mikor még gyerek voltam, és nem a baszáson járt az eszem.


aki le akar beszélni üzenem, hogy eltökélt szándékom, és kérem hogy tartsa meg az oltogatást magának, mert nem köszönöm meg, sőt lepontozom!


van rá pénz!


Üdv: f


2013. szept. 10. 17:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kérd meg édesapád kérdező.. csak egy suhintás baltával és egyik pillanatról a másikra kisfiúból kislány lettél.
2013. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Olvass utána a barátcserjének, erre használták régen a papoknál. Van belőle kapszula.
2013. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszi, utána fogok nézni, habár én radikális módszerre gondoltam. ez a kasztrálás nem is rossz ötlet, csak azért az nem lenne szép ha levágnák a heréimet és az üres bőrtáska maradna... gondolom tesznek be implantátumot is nem?
2013. szept. 10. 18:07
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem... lemetszik a puttonyt kérdező... hát minek legyen ott ? Hiszen ezzel úgy döntesz, hogy soha többé nem akarsz nemi életet élni..


Lehet, hogy a doki még a farkad is levágja.. az is minek neked ? Úgy se használod...

2013. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nézd, értem a célzást! LESZARLAK! qussss
2013. szept. 10. 18:17
 16/16 anonim ***** válasza:
(8. vagyok), valószínű, hogy nem csinálják csak úgy meg a kasztrálást. Gondolom előtte elküldenének pszichológiai vizsgálatra, stb.. és nem árt, ha sok pénzed van. A bőrt biztosan nem hagyják csak úgy fityegni, szerintem azt is eltávolítják.
2013. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!