Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiatal korba mitől lehet a...

Fiatal korba mitől lehet a kéz remegés?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. már nem is emlékszem mióta remeg a kezem egészen kis korom óta nagyon rossz érzés mikor megjegyzik, kérdezik, hogy miért és nem tudok rá mit mondani :/

Nem drogozok, alkoholt ritkán fogyasztok, csak ha bulizok, kávét se iszok régebben néha de már nem, dohányozni is ritkán nem tudtam szerencsére rászokni megvagyok nélküle, más szenvedélyem nincs. Viszont eléggé idegeskedős típus vagyok.

Néha észre se szoktam venni magamon. Vannak időközök amikor jobban de van mikor kevésbé, főleg reggelente de pl ha valaki figyeli mit csinálok valami kézimunka közbe még inkább rám jön zavarba jövök vagy nem tudom. Eléggé vékony karjaim is vannak talán gyenge lennék és ettől? vagy idegességtől? sajnos mikor nyugodt vagyok akkor is szokott remegni :/ nem szeretnék nyugtatókat szedni, nem mertem még orvoshoz menni..



2013. szept. 2. 20:05
 1/7 anonim válasza:
szia, én egy 14 éves fiú vagyok, én se fogyasztottam még semmilyen kábítószert sem, meg semmi! még cigit sem próbáltam ki, pedig sokat kínáltak! nekem is ugyanilyen kézrángásom van, de én egyszer utána néztem, hogy mi az az i-Doser, ami egy virtuális drog, és elvileg mint zene olyan érzést kölcsönöz, mintha betéptél volna...őszintén szólva rajtam hatott, de amióta ezt kipróbáltam, azóta van nekem ez! ha te is próbáltad már, csak egy tippnek akartam mondani!:)
2013. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiúk örülhetnek neki ;) :D
2013. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia. Én erről még soha nem hallottam.. :O
2013. szept. 2. 20:23
 4/7 anonim válasza:

(én az első válaszoló vagyok)

XDDD biztos! :D

de am én is ilyen parázós vagyok!:/

2013. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet pszichés alapon,de jó lenne ha nézetnél egy TSH(pajzsmirigy hormon). A kézremegés gyakori oka pajzsmirigy túlműködés.
2013. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lehetséges. anyukámnak is a pajzsmiriggyel vannak problémái. örökölhető?
2013. szept. 3. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
A hajlam ,igen.
2013. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!