Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Remegő kéz, stressz, önbizalom...

Remegő kéz, stressz, önbizalomhiány?

Figyelt kérdés
Elmentem beiratkozni az új főiskolába.Ahogy beléptem a főbejáraton,várt 4-5 végzős és szóltak,hogy üljek le melléjük és elmondtak pár dolgot a gólyatáborról.Szokatlan stressz tört elő belőlem.Remegett a kezem,nem úgy beszéltem velük,ahogy szerettem volna.Nagyon zavarban voltam,és nem értem,hogy miért amikor ők is ugyanolyan fiatalok,mint én.Nehezítette a körülményeket,hogy az egyik végzős lány eléggé tetszett.Most biztos nagy gyökérnek néznek.Lehet ez ellen tenni valamit,hogy megnyugtassam magam ilyen helyzetekben,ne izguljak ennyire fölöslegesen,stb..?

2013. aug. 18. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet ellene tenni. Keresd a hasonló szituációkat, vagy legalábbis ne fuss el előlük. Mindig próbálj meg felszabadultan viselkedni, vagy ahogy szeretnél, és előbb-utóbb úgy is fogsz viselkedni.
2013. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, önbizalomhiány.

Pszichológust javaslok. Persze lehet kísérletezni alternatív módszerekkel, de nem biztos, hogy sikeres lesz.

2013. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)!
2013. aug. 18. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!