Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan fiatal...

Vannak itt olyan fiatal felnőttek, akik bepisilősek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 19:22
 1/5 anonim válasza:

en speciel nem es idosebben sem tervezem, ezert minden nap intimtornazom. szives figyelmedbe ajanlom. pl a kriston andreat. szerezz be egy konyvet tole es vedd kezedbe az iranyitast.

25/l

2013. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyetlen egyszer volt ilyen, tavaly, 20 éves voltam. Iszonyúan elfáradtam aznap, meg amúgy is egy lusta dög vagyok :) és hamar lefeküdtem aludni. Már akkor is éreztem, hogy pisilnem kell, nem vészesen, de azért kell. De olyan puha, és kényelmes volt az ágy, és különben is, tél volt, a hideg folyosón kellett volna átmennem a fürdőszobáig, úgyhogy gondoltam, majd reggel sprintelek egyet inkább. Később arra lettem figyelmes, hogy a vécén ülök, és pisilek. Sokat, sokáig, és nagyon jól esik végre. Aztán úgy elgondolkodtam, hogy de hiszen az előbb még az ágyamban feküdtem, hogy kerültem minden átmenet nélkül a vécére? És akkor leesett: basszus, álmodok... És basszus, pisilek, de nem álmomban, hanem tényleg!

Irtó ciki volt, mert teljes ágynemű- és paplancsere kellett, az ágyneműk meg takarók meg az anyám szobájában lévő szekrényben voltak, így muszáj volt felébresztenem. Majdnem ő is bepisilt - a nevetéstől.

Azóta soha-soha-soha nem fekszek le úgy, hogy el ne mennék előtte pisilni, még akkor sem, ha nem érzem, hogy kell.

2013. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket.

Ilyen éjszakai bepisilés hála istennek nem szokott lenni. Vagyis volt, egészen olyan 13-14 éves koromig éjszaka időnként bepisiltem. Aztán ezt valahogy kinőttem.

Viszont most se tudom sokáig tartani. Erőlködéstől, hirtelen mozdulattól van hogy becsurizok. És sokszor ha már megindult, nem tudom megállítani az áradatot.

2013. aug. 13. 19:52
 4/5 anonim válasza:
100%

elso vagyok..

ezzel a kiegeszitessel, h erolkodesre csepegsz, mar tuti, h egy kis torna hianyzik neked.

egy egyszeru gyakorlat kezdesnek, h tudd, h mit is kell erezni/csinalni:

pisiles kozben probald 'elzarni a csapot'. aztan kinyit, bezar, kinyit. VISZONT! ne reggel gyakorold, amikor egesz ejjel 'erik' benned a pisi, vagy ne akkor, ha mar regota tartogatod, hanem mondjuk akkor, amikor rovid idon belul sokat iszol. pl sorozes kozben, amikor friss az anyag.:)

aztan, ha mar erzed, h melyik izmod kell mozgatnod, pisiles nelkul is tudod edzeni. raadasul akarhol, mert kivulrol a legritkabb esetben latszik!:) (latszik, ha pl meg nem vagy benn profi es pofakat vagsz kozbenXD)napi 2-3x 1-2 perc. eleinte nehezebb lesz koncentralni, de aztan egyre tovabb tudod majd.

en ha elunom magam valahol, ezzel szorakoztatom magam, amikor csak eszembe jut. a ferjem is dijazza az izmokat, csak ajanlani tudom a 'gyurast'. ;) jo gyakorlast, sikeres 'kigyogyulast'!

2013. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nekem pont az a gondom, hogy ha megindul, képtelen vagyok "elzárni a csapot". De majd megpróbálom sok gyakorlással. :)

2013. aug. 14. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!