Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy fiatal pasi a huszas...

Ha egy fiatal pasi a huszas évei elején szeretne megszabadulni, de legalább alaposan leredukálni a szexuális vágyait, milyen hormon csökkentőt kell szednie? Hogy tud hozzájutni?

Figyelt kérdés

1 a hajunk a férfi hormonoktól hullik. 2 a szexuális gondolataim rengeteget elvesznek az időmből, életemből, és más kreatív tevékenységeimből. 3 szeretnék visszakerülni egy olyan állapotba mint mikor még gyerek voltam, és nem a baszáson járt az eszem.


aki le akar beszélni üzenem, hogy eltökélt szándékom, és kérem hogy tartsa meg az oltogatást magának, mert nem köszönöm meg, sőt lepontozom!


van rá pénz!


Üdv: f


2013. szept. 10. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lepontozol?Hú de kib*szol velünk kisfiam!:D
2013. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kasztráltasd magad te barom... legyél eunuk.


"Szexuális gondolataid" tehát csak álmodozol a szexről... hát igen, ilyenkor nem az a megoldás, hogy kiherélteted magad, hanem szerezni kell egy nőt, tudod ?!


Hülyegyerek...

2013. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
meghagyom neked a nőt... :) én egyéb képességeim fejlesztésére koncentrálok, alkotok, művész vagyok. te meg max a nemi szervek nyalásában vagy művész, hisz ebből áll az életed.... szia.
2013. szept. 10. 17:32
 4/16 anonim ***** válasza:

beszélj a háziorvosoddal.

bár nem hinném, hogy bármit is felírna neked.


a gondolataid kontrollálása lehet a megoldás. ezt lehetne gyakorolni. pszichológus vagy agykontroll tanfolyam.



1/2 :D

2013. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
vagyis első :D
2013. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
gyógyszer nevet mondjatok... megfogom szerezni.
2013. szept. 10. 17:42
 7/16 anonim ***** válasza:

3-as.... pfff


A kettőnek mi köze egymáshoz ? Barátnő mellett nem tudnál alkotni ? XD


Nálad valami komolyabb gond lehet...csak nem írod le. Nővé akarod magad operáltatni kérdező ?!

2013. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A herék termelik a férfi nemi hormonokat pl. a tesztoszteront. Ha ezektől minden áron meg akarsz szabadulni, akkor kasztráltasd magad. Egy kis műtét és egy életre megszűnnek az ilyen jellegű "problémáid". Más fajta hormonok adagolásával hülyeség próbálkozni. Amúgy azt komolyan gondoltad, hogy ha lepontozással fenyegeted a válaszolókat, akkor nem fognak leoltani?
2013. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

gondoltam hogy lefognak, de legalább tudják hogy szarok rájuk :)


Ilyen kasztráltatást elvégeznek bárhol ha kérem? vagy ezt csak speciális esetekben csinálják meg?

2013. szept. 10. 17:50
 10/16 A kérdező kommentje:

"A kettőnek mi köze egymáshoz ? Barátnő mellett nem tudnál alkotni ? XD "


NEM AKAROK BEOLVADNI. EZ VAGYOK ÉN, NEM ÉRZEM AZT HOGY OLYAN ÉLETET AKAROK MINT AZ ÁTLAG. TUDOM HOGY MÁSHOGY LÁTNÁM A VILÁGOT HA EZT MEGCSINÁLNÁK.

2013. szept. 10. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!