Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem féltek a H1N1-től? Hogyan...

Nem féltek a H1N1-től? Hogyan védekzhtek ellene? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Igaz nem a határ mellett,de Nyíregyházához közel élek.Most láttam a híradóban,hogy egy embert beszállítottak a kórházba(nyíregyen).Én nagyon félek.16 éves vagyok..nem vagyok beteges,rendszeresen mosok kezet...De anyukám egy patikában dolgozik,keresztapám a kórházban...a barátom a szlovák határtól nem messze.Félek az új vírustól.Ti mit gondoltok van okom félni?Ti féltek?:S
2009. nov. 2. 19:35
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
A többi topikokban(lehet, hogy pont egy H1N1-esben) valaki(k) kikiáltotta a D-vitamint az új "csodaszernek", ezért említettem.
2009. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
51%

nah, médiás barmok! tegnap aztmondták a híradóban h ukrajnában NEM a h1n1 fertőz, de persze a nagyeszű ántsz szakértő hozzátette, hogy: DE mindenki oltsa be magát.

ma a híradóban aztmondták h nem bizonyos h ukrajnában a h1n1 fertőz, DE a magyar ántsz guru szerint DE IGENIS a h1n1 úgyhogy mindenki oltassa be magát....

én az elején úgyvoltam vele h lehet h beoltatom magam...de amint teltek a napok, és amit láttam a tv-ben h mennyire össze vissza beszél, mennyire képtelen tényeket közölni, és mennyire eröltetett tukmálós ezaz egész, így letettem erről az egészről.

főleg hogy megtudtam, nemegy orvostól, hogy a mellékhatások nem 1-2-3 hét után jelentkeznek, úgyhogy nekem aztán nem nagy megkönnyebbülés, amikor azt hallom a TVben h persze nyugodtan adjuk be a 12 év alattiaknak is, mert az elmúlt időben nemjelentkezett mellékhatás. milyen elmúlt időben? ebben a maximum 1 hónapban??? fantasztikus...aztán jön a terhesek tesztelése, beadják a terhes nőnek, 1-2 hét alatt nemlett baja....aztán majd ha a gyereke 10en egynéhány éves akkor vajon milesz? ezt vizsgálta már valaki? nem? NEM!!! és ez eléggé köztudott, hogy a védőoltásoknak nem hamar jelentkeznek a szövődményei, hanem évek alatt.

plusz hozzájött ez a szar piár, amit lenyomtak a védőoltásnak, ez a tipikus eröltetett szar....eröltetik beléd, mert az Eu-ban máshol nemnagyon kell az oltóanyag, így ittkell eladni.

de küldök nektek negy orvos blogoldalát is, eztis olvasgathatjátok. mer én úgysem vagyok hiteles, mivelé nemvagyok orvos.

[link]

2009. nov. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
0%
Én, mint nagyeszű barom tovább hallgattam a híreket és éjszaka azt mondták, hogy igenis az.
2009. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
32%
00.28-as, akkor te várj tíz évet, ha megéred, jó???
2009. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
0%

00.28-a elárulom neked, hogy régen számos vakcinát sem teszteltek. Egész egyszerűen nem tartott ott az orvostudomány. Mégis emberek millióinak mentette meg az életét.

a mellékhatás dumáról a következő jut az eszembe:

Az egő házból a tűzoltó azért nem menti ki a az embereket, nehogy odakinn elüsse a tűzoltóautó.


A kismamát is aki majd elkapja a vírust és meghal a gyermekével együtt még a koporsóban is a 10 év múlva jelentkező esetleges mellékhatások fogják foglalkoztatni.


Lassan egy egyszerű fájjdalomcsillapító betegtájékoztatója 2 -3 oldal, tele mellékhatáésokkal, hogy masszívabb gyógyszerőől már nem is beszéljünk.

Tudok olyan gyógyszerről, amelynek a mellékhatás között szerepel a szívhalál, a légzésbénulás.

Természetesen az erre rászoruló betegek kénytelenek szedni, mert ha nem tuti meghalnak.

2009. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
0%

Jaj de érdekes mennyi magyar orvos álláspontja megváltozott az elmúlt 72 órában, de miért?

Mégis jó az védőoltás?

2009. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
26%

00.28-asnak.

Ha alulfizetett leterhelt háziorvos lennék, nekem is tele a tö....öm, hogy oltani kell embereket.

Csak hát van mégiscsak orvos, az valamivel együtt járna nem?

2009. nov. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
72%

akkor tudjátok mit? a járvány után térjünk vissza ide ebbe a topicba, és leírom, hogy hogyan vészeltem át, oltás nélkül. OK?:D meg a többi ismerősömről is írok, akik nem oltattták be magukat.

ja...és van egy másik ismerősöm, aki ELKAPTA...4 nap alatt meggyógyult. semmit nem csinált, csak otthon volt, és teát ivott. na ennyit erről....de ti higyjétek csak el, h bele fogtok halni....

az ukrános infóm meg arra vonatkozott....hogy ne ennyit erről az utolsó szenny magyar médiáról, hogy 3 napig ellentétes információkat sugároznak, vanott h1n1, nincsott h1n1, kitudja h van e ott h1n1....és szerintetek mi az igazság??? honnan veszitek h az e az igazság h az h1n1? ukrajnában? mert lehet h nem. erre is megvan az esély. de a tipikus süle magyar, az beveszi. az mindent bevesz. mindent elhisz amit hall a tv-ben.

2009. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy sokan nem lesznek betegek, mert leküzdi az immunrendszerük.

De nem is őket féltjük, te hülye. Hanem azokat, akiknek nem.

Ez nem lett eddigre evidens??

A kolerajárványt, meg a himlőt is túlélte sok ember, de milliók meg meghaltak.

Istenem!

2009. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
26%

Egy sereg veszélyeztetett ember van.

Én nem értem, hogy ez hogy nem világos?


H1N1:mégis mi van a vakcinában?

Tudjon meg mindent a védőoltásról.

HáziPatika.com


Ez kimerítő magyarázatot ad.

2009. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!