Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem féltek a H1N1-től? Hogyan...

Nem féltek a H1N1-től? Hogyan védekzhtek ellene? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Igaz nem a határ mellett,de Nyíregyházához közel élek.Most láttam a híradóban,hogy egy embert beszállítottak a kórházba(nyíregyen).Én nagyon félek.16 éves vagyok..nem vagyok beteges,rendszeresen mosok kezet...De anyukám egy patikában dolgozik,keresztapám a kórházban...a barátom a szlovák határtól nem messze.Félek az új vírustól.Ti mit gondoltok van okom félni?Ti féltek?:S
2009. nov. 2. 19:35
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
37%
Van, igen, beoltattam magam!
2009. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
69%

Nem félek.

Egészséges vagyok, napi 1000 mg C-vitamint szedek, ez egy sima influenza.


14/L

2009. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
83%

Hát figyelj... A mi városunkban elvileg ledöntött egy fél kolit. A barátom a koli mellett lakik, osztálytársam testvére ismerte a kolisokat, mivel iskolatársak. Sem az osztálytársam, sem a tesója, sem mi nem fertőződtünk meg általuk. Egy másik suliban is elkapta egy tanár, az sem húzta magával az egész iskolát.


Nem kell félni. Olyan mint egy normáls influenza vírus: ki kell szépen feküdni. Akkor féljél, ha betegen nem fekszed ki, hanem össze-vissza ugrándozol, kivan a derekad meg ilyenek...

Most figyelj arra, hogy rendesen fel legyél öltözve, moss rendszeresen kezet, ne menj láthatóan beteg ember közelébe, igyál mézes teát, fogyassz vitaminokban gazdag élelmiszereket, gyömölcsöket, zöldségeket. És ne parázz! :)

2009. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim válasza:
76%

Amit a tv-ben hallasz annak a fele kamu, ahogy a "védőoltás" is. Ha neten kutakodsz (jó helyeken) leírják hogy a védőoltás is ugyanúgy fertőz. + az újságban is bennevolt hogy az országos főorvos vagy ki a rák se merte beoltatni magát, egy másik orvos azt mondta hogy ő senkinek se fogja beadni mert egyszerűen nincs értelme.

Szedj sok-sok C és D vitamint, ha nagyon parázol menj be a patikába és kérj egy multivitamint meg valami immunerősítőt, ezek vény nélkül is kaphatóak. Kézmosást ne hagyd abba, mindenképp jól jársz.

Én amúgy lesz@rom, ha stresszelek ezen akkor se lesz jobb.

2009. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
83%
Én nem oltatom be magam. Szerintem túlreagálják a dolgot, főleg a sajtó, megvan a sok oltóanyag muszáj "eladni"! Én a sima influenza-oltóanyaggal sem oltattam be magam soha, és nem is áll szándékomban.
2009. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
65%

jaja, én sem oltatom be magam. Egyrészt megkérdeztem 3 orvost és egyik sem ajánlja. Másrészt ha megvagy egy picit is betegedve, még a védőoltástól is megfertőződhetsz. Másrészt pl. Amerikában egy kislány lebénult a védőoltástól. Harmadrészt, ha bebeszéled magadnak, hogy úristen el fogod kapni, nagyobb az esélye, hogy elkapd.


Én inkább megpróbálom erősíteni az immunrendszerem.

2009. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim válasza:
36%
igen természetesen a védőoltás is "fertőz" produkálhat bizonyos tüneteket, mivel magát a vírust tartalmazza. Mint minden védőoltás. Nem értem miért lenen kamu a védőoltás, nem csodaszer, hanem egy szimpla influenza oltás. A "sima" influenza ellen is fél év alatt kell kifejleszteni minden évben a védőoltást, mivel minden évben új törsz jelenik meg. és a sima oltásnak is ugyanolyan engedélyezési folyamata van mit a H1N1 oltásnak.
2009. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
19%

Én beoltattam az egész családomat.

A fórum számos helyén kifejtettem a véleményemet a sok balga ( ne haragudjatok , hogy ezt mondom de azok vagytok ) véleményével szemben, miszerint a védőoltás az egyetlen védelem, de most már ezek után azt mondom:

Igazatok van!! NEHOGY OLTASSATOK BETEGEDJETEK HALOMRA, TAKARÍTSÁTOK MEG AZ 1980 ft.-ot, feküldjétek ki a kétoldali vérzéses penumoniát, védekezzetek az agresszív gyilkos ellen maszakkal, esetleg vudu babával.

Abszurd a butaság és felháborító:

Igen van akinél bagatell lefolyása van, de egy parányi rejtett baj és a H1N1 megtalálja és masszívan betegít.

Olvasgassátok csak az internetes közösségi portálok balga áltudományos magyarázatait, meg azon háziorvosok paráit, akik már elfejetették mit tanultak az egyetemen.

Viszontlátásra!

2009. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
26%

ja és a védőoltás úgy fertőz legalább, mint a negro cukorka.

Úristen!

2009. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
74%
felesleges félned. ez is csak egy influenza. ha amúgy rendesen működik az immunrendszered és egészséges vagy, nagyon-nagyon minimális az esélye annak, hogyha elkapod, az súlyos következménnyel járna. azt írod, nem vagy beteges, ha gondolod, szedj vitamint, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, moss sokszor kezet, és nem lesz semmi bajod. de fontos, hogy ne parázz, mert ha mindig ettől rettegsz, akkor szinte biztos, hogy juszt is elkapod.
2009. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!