Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem féltek a H1N1-től? Hogyan...

Nem féltek a H1N1-től? Hogyan védekzhtek ellene? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Igaz nem a határ mellett,de Nyíregyházához közel élek.Most láttam a híradóban,hogy egy embert beszállítottak a kórházba(nyíregyen).Én nagyon félek.16 éves vagyok..nem vagyok beteges,rendszeresen mosok kezet...De anyukám egy patikában dolgozik,keresztapám a kórházban...a barátom a szlovák határtól nem messze.Félek az új vírustól.Ti mit gondoltok van okom félni?Ti féltek?:S
2009. nov. 2. 19:35
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
41%
20:03 és 20:04. Szerinted a védőoltás mi? Az a vírus legyengített verziója szal azért van különbség a negro cukor és a védőoltás között! de szerintem SEM kell beoltatni magunkat, csak most ezt az influenzát is nagyonf elkapták, mert hát vmiből meg kell élniük. 17/L
2009. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
33%

A védőoltás életet ment. Sir Alexander Fleming felfedezése óta.

Gyermekek és felnőttek milliói köszönhetik nekik az életüket.

Az MMR oltás is nagyon massziv oltás, a 15 hósok 90%-a oltási betegségben szenved utána, nem ritka a 40 fokos láz és a kórházi felvétel.


Igen meg kell élniük. Úgyhogy javaslom holnaptól ne vegyél meg semmit, mert azon is valakinek haszna van.


Igaza van a főorvos úrnak elhülyült az országunk.

2009. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
nálunk a háziorvos sem ajánlja..de kérték egy páran.Szedek vitamint és tényleg nem vagyok beteges..évente egyszer egy megfázás...2-3 évente egy torokgyulladás.Csak tényleg bogarat ültetnek az ember füléb,hiszen a csapból is ez folyik..
2009. nov. 2. 20:39
 14/52 anonim válasza:
Sajnos amibe egyszer belekeverték a politikát abban már soha nem lehet többet megtalálni az igazságot, főleg itt nálunk, pedig jó lenne legailább az ilyen mindenki számára fontos dolgokat tisztán látni.
2009. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
58%
A védőoltás véd!A nevében is benne van!Az pedig hogy miből állították elő, vagy mit tartalmaz, azt nem fogják a médiában elmondani, mert akár biológiai fegyverré is válhat ha néhány arányt változtatnak rajta!Butaság a sok ellenérv.A h1n1 nagyon is komoly fertőzés, nem szimpla influenza!Olts kell és kész!Aki pedig azt mondja hogy már csak azért sem, mert a szomszédasszonyom sem oltatta be magát, az majd akkor is legyen okos, mikor a szomszédasszonnyal kézen fogva mennek majd orvoshoz!A párom belgyógyász, egy igen nívós kórházban!Mi beoltatjuk magunkat, és a gyerekeket is.Pedig én állapotos vagyok, de jobban félek a h1n1-től, mint a lehetséges mellékhatásoktól!
2009. nov. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

Mivel nem lett beoltva terhessége 35 hetén gyermeke megszületését követően Angliában ( ahol iszonyat rohamosan terjed a H1N1) meghalt a vírusfertőzésben egy kismama.

Özvegy férje kibírhatatlan fájdalmában szívügyének tekinti a kór elleni harcot és elkeseredetten küzd.

Tudja, hogy későn.


Én is minden fórumon elmondtam, amit lehetett.


Embertársaim hozzáállása után kezdem megérteni mit érezhetett Sir Alexander Flemeing, akire ráfogták, hogy védőoltásával megöli gyerekeket.


Prof. Semm. Ignác, aki megbolondult, mert orvostársai nem voltak hajlandóak halottvizit után megmosni a kezüket és ezzel anyákat küldtek a halálba gyermekágyi lázzal-


Szép új világ.


Mindenkinek a legjobbakat kívánom.

Viszontlátásra.

2009. nov. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
Bocsánat: Sir Alexander Fleming
2009. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:

Kedves 21.40-es!

Végtelenül jó volt hallani a véleményedet!

2009. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:

Engedjétek meg, hogy egy új megvilágításban is nézhessük a témát.


Annak a koleszos történetet írta:


természetes dolog, hogy rengeteg ember enyhe tünettel vészelné át. De sok NEM. Sőt a járvány lényege, hogy gyors és massszív lefolyását tekintve a virulens anyag nagy %-ú áldozatot követel.

Vagyis ledönti az egész országot.

Ki fog örülni, hogy ő egészséges, mikor beteg anyja , testvére, esetleg rokona a szövődményekbe belehal??

??


A védőoltás és a 60 %-os leoltottság azért kell, hogy az egészséges nem rizikós csoport a H1N1-et biológiai zsákutcába terelje, vagyis állítsa meg.


Érthető???

Tehát ez egy összefogás. Egészségügyi védelem.


A csecsemőkori védőoltások esetében, amennyibem csökkenne az oltási fegyelem visszatérne a himlő, a a kanyaró és a mumpsz.

Minden babát oltunk, pedig egyáltalán nem biztos, hogy mind megbetegedne.


Kérem szépen. Olyan szinten magyarázzuk a védőoltás mechanizmusát most már laikusoknak, hogy az több, mint meglepő.


Tényleg ennyire nehéz jót cselekedni?


Elolvasunk egy egy ellepropagandista cikket és a karosszékbe hátradőlve már nem kell gondolkodni, mert

úgyis haszon van mögötte ( persze hogy van, minden mögött van), politika az egész , ...- meg a Jóisten tudja mit ki nem talál a magyar ember, mert gyanakvó, pesszimista és imád kritizálni.


Akármilyen áron.


Megéri?

Szerintem nem.

2009. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
53%

Oltassátok csak magatokat, legyetek kísérleti egerek!

majd évek múlva jönnek a mellékhatások... Amikre nem jutott idő tesztelni.. Legtöbb főorvos se oltatja be magát - nem véletlenül.

Ti el vagytok vakítva a média által! Ahol azt adják, hogy "oltasd magad, magyar", csak éppen azt kifelejtették belőle, hogy azért oltsd, mert a vártnál sokkal kevesebben oltatják be magukat. Nem véletlenül!! Erre terjedt ki az ukrán halálesetezés is...


Nyugodtan oltassátok magatokat. Ti tudjátok. Ti egészségetek.

2009. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!