Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem féltek a H1N1-től? Hogyan...

Nem féltek a H1N1-től? Hogyan védekzhtek ellene? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Igaz nem a határ mellett,de Nyíregyházához közel élek.Most láttam a híradóban,hogy egy embert beszállítottak a kórházba(nyíregyen).Én nagyon félek.16 éves vagyok..nem vagyok beteges,rendszeresen mosok kezet...De anyukám egy patikában dolgozik,keresztapám a kórházban...a barátom a szlovák határtól nem messze.Félek az új vírustól.Ti mit gondoltok van okom félni?Ti féltek?:S
2009. nov. 2. 19:35
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
0%

Jaj de érdekes, hogy a sok kórházi kelet beteg a szövődményekbe halt bele.


Hagyjuk abba, mert fáraszt a dilettáns hülyeséged.

2009. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat: kezelt
2009. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
92%

Elnézést, hogy "kiabálni fogok", de ezen már kiakadtam...

AZ ANTIBIOTIKUMOK BAKTÉRIUMOK ELLEN HATÁSOSAK, A VÍRUSOK ELLEN(pl. bármilyen influenza) SEMMIT SEM ÉRNEK!!!

Aki ilyen hülyeségeket mond, csak magát minősíti, és látszik, hogy fogalma sincs az orvostudományokról.


Ilyen "hozzáértőknek" lehet mondani, hogy a magyar vakcina inaktivált és NEM élő vírust tartalmaz, és hogy abból se a vadtípusút, és így szinte 0% a virulens reverzió esélye és hasonlók...

Egyáltalán tudja, hogy mit jelent a "H" és mit az "N" betű?

Ezek az emberek a legveszélyesebbek: holtig bizonygatják a saját igazukat, de fingjuk sincs a témához...

2009. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem az utolsó válaszadó is eüs. lehetett és már felment szegény agyvize, mint az enyém.


Tőlem már csak annyi futja hogy: köszönöm a hozzászólásodat.

2009. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ezért megoldás a védőoltás.

itt a pont.

2009. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg nem kell védőoltás, de nem fogok leállni vitatkozni, mert nektek is meg nekünk is igazunk van, és úgysem fognuk békét kötni
2009. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
0%

Én nem akarok békét kötni, mert nem háborúzok, hanem érvelek.

Mások egészsége érdekében.

A magyar emberek azonban nem vállalják a leoltottságot. Nem érdekli őket a nagymamájuk és a gyermekük egészsége.

Ez van.

ebben az esetben nagy valószínűséggel a butasággal karöltve győzhet a vírus.

2009. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
23%

Már több helyen leírtam, leírom itt is, hogy a 60%-os leoltottság a vírus elnémításához kell, hogy mintegy biológiai zsákutcába terelhető legyen. Ez a védőoltás lényege.

Ige, néhány ember majd fel sem veszi a tüneteket, néhány meg sem kapná, de a lakosság nem ilyen egyedekből áll.

Boldog leszel, ha te nem betegedsz meg, de a gyerek az intenzíven köt ki.

A csecsemőkori védőoltások esetében is így van. Pedig például a 15 hós MMr magas százalékú oltási betegséget indukál. a babák belázasodnak és több esetben kórházi kezelésre szorulnak. Mégsem csökkenhet az oltási fegyelem, mert akkor visszatérhet a himlő, a kanyaró és ismét megöli őket.

Ez egy összefogás. Felelősségvállalás.

Minden, de minden hülyeséget elolvas és bevesz a magyar, csak a józan eszét és a tudást nem használja.

Flemingre is ráfogták, hogy megöli a védőoltásával a gyermekeket. Most már kezdem érteni mit érezhetett.


Aki nem akar egészséges lenne, talán nem is érdemli meg.


Ennek ellenére mindenkinek jó egészséget kivánok.

2009. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
72%

Én nem akarok senkit sem meggyőzni, hogy beoltassa-e magát vagy nem (természetesen van véleményem), de azért minden érv maradjon már a realitás talaján és ragaszkodjon a tényszerűséghez. Hiába névtelen a fórum, de azért illene az adott témának utánanézni, mielőtt az ember eget rengető hülyeségeket ír.

Pl. ha valaki antibiotikumról ír, akkor nézze meg, mire használják; ha valaki az oltóanyagról, nézzen utána hogy mi van benne (legalább annyit, hogy élő attenuált vagy inaktivált vírus), ha valaki vitaminokról, akkor ne annyit, hogy "mert jó", hanem nézze meg ott is, hogy milyen folyamatokat segít, és ugyebár, hogy túl lehet-e adagolni (itt főleg a "D-vitaminosokra" gondolok, arról nem is beszélve, hogy KÁLCIUM BEVITEL NÉLKÜL csak "magában" a D-vitamin, a csontokból KIOLDJA a kálciumot!). És lehetőleg ne különféle blogokból, Nők lapjából és hasonlókból tájékozódjanak.

2009. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
26%

Ne haragudj utolsó, elég érthetetlenül fogalmaztál.

Mit keres itt a D vitamin? Mit akarsz mondani?

2009. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!