Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok és az alvásigén...

17 éves vagyok és az alvásigényem egyik napról a másikra drasztikusan megnőtt. Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy hete egy egész éjszakát végigvirrasztottam és a következőt is. Azóta nem elég a 7-8 óra alvás kb. 12 órát alszok és hirtelen tör rám a fáradtság. Általában este 9 órát alszom, napközben 2-3 óra szundi. Híres vagyok a nagy étvágyamról, egy hete azonban harmadannyira csökkentettem a mennyiséget mert nem kívánom. Még az étrendemet is megváltoztattam: csak zöldség, gyümölcs, zab, hús, tojás és semmi valtozást nem észleltem. Megijedtem, hogy terhes vagyok talán? Bár nem hinném, mert WCre alig járok. Ilyen krónikus aluszékonyságot, inaktivitást, lustaságot rég nem tapasztaltam magamon. Valakinek valami ötlete van?
2013. aug. 20. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
2013. aug. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!