Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni? Ha tudod...

Mit tudnék tenni? Ha tudod válaszolj kérlek!

Figyelt kérdés

már többször úgy éreztem mintha kificamodott volna a térdem legutóbb ma délután és nagyon fáj nem is tudom rendesen behajlítami.

mit tegyek


2009. okt. 9. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
borogasd, meg mozoj óvatosabban. nem nagyon tudsz vele mit csinálni. ha sportolsz, közben használj fáslit vagy térdszorítót
2009. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

most be van kötve hideg ruhával és mozogni sajnos csak óvatosan tudok mert nagyon fáj.

Köszi a válaszodat:)

2009. okt. 9. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
menj csontkovácshoz, ő jobban ért hozzá mint mi látatlanba.
2009. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mert könnyen lehet porcsérülés, amit csak nagyon nehezen lehet kiheverni. Nekem évekkel ezelött volt, egy rugalmas rögzitö "huzatot" kaptam (sajnos nem tudom a nevét, olyan mint ehy térdmelegitö, csak rugalmas és méretre készitették), amit rendszeresen kellet használnom hoszzú idön keresztül. Ez tehermentesiti a porcot és igy tud regenerálódni. Most már rendbejött, de sokáig tartott.
2009. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát orvoshoz tuti elmegyek és mindenki válaszát köszönöm:)
2009. okt. 9. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
hmm ha ki FICAMODIK hidel meg érzef mert az ízületi fel nem megy vissz az ízületi aárok igy kint marad nem tucc lábra állni és csak orvos tudja vissz rakni!!!igy jártam dec.18.-án tsi óra elött tesi a tesi terem aluájába mert selejt volt!!!!ha csak nem tart a térdde meg mrg ránduljó tanács...bicajoz meg ienek igy meg elözhetö ,hgy teljesen ki fivcamodjon hidd el iszonyatso volt...17/l
2010. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!