Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kérlek, segíts! Mit...

Nagyon kérlek, segíts! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

apukán már nagyon idős és én csak 14 éves vagyok. mindig arra gondolok, hogy mi lenne ha nem lenne már itt.. tudom hogy egyszer be fog következni.. és nagyon félek. semmi baja nincsen, de akkor is félek.. ahogy róla írok, most is sírok de nem tudom, hogy miért. megtaláltan egy 2006-os cd-t és olyan megható riport volt vele és amíg azt néztem, akkor is bőgtem.. és ő is elsírta magát a végén.. na akkor voltam teljesen oda.. egyszerűen nem tudom hogy mi van velem.. amikor nagyon kedves hozzám, akkor is elsírom magam titokban.. (elmegyek pár lépést és kisírom magam.) <-- MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT?

nagyon keveset vagyok vele, mert sokat dolgozik és amikor mi hazaérünk a suliból, tanulni kell és akkor sem látom és tanulás után igen, meg amikor elvisz a suliba..

valami nyugtatót szeretnék.. teában vagy valamiben.. :( de NEM akarom anyunak mondtani h ez meg az mert.. nem akarom.. kérlek ne azzal nyugtassatok h egyszer mindenki meghal stb.. hanem vmi tippeket h lenyugodjak


Köszönöm szépen, ha elolvastad! Kérlek segíts! 14/L


2011. okt. 6. 17:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
hány éves apukád?
2011. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Bach virágterápiából a vörös gesztenye: [link]


és igyekezz minden pillanatot kihasználni vele, szervezzetek sok közös programot, töltsétek el hasznosan, szépen a szabadidőtöket, hogy minél több emléket begyűjthess vele!


Kitartás :)

2011. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

első: 72 :/

második köszönöm :)


még kérnék válaszokat, ha lehet

2011. okt. 6. 18:01
 4/31 anonim ***** válasza:
Mégis mennyi idős az apukád? ha még dolgozik, annyira nagyon idős nem lehet. A nyugtatókra ne szokj rá ilyen fiatalon, inkább beszéld meg apukáddal a félelmeidet, hidd el, meg fog érteni és legalább látja, mennyire szereted! Szervezzetek sok közös programot. Nem lehet megmondani, kinek mennyi idő jut az édesapjával, de ne állj hozzá negatívan! Nagyon sokan vannak, akik sosem ismerték az édesapjukat és itt nem arra gondolok, hogy elhagyta őket, hanem fiatalon elhunyt.
2011. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
mára nem vehetek be egy xanaxot? :/
2011. okt. 6. 18:02
 6/31 anonim ***** válasza:
73%

nekem is néha rámjön hogy annyira aggodom anyukámért holott smemi baja és mindig elsirom magam,mert nem tudom kiverni a fejemböl a negativ gondolatokat, holott tudom ha erre koncentrálsz, bevonzod a bajt. vigyázz vele!

anyu azt mondta ilyenkor nagyon alacsony az energiaszintem. veled is ez lehet, gondolom nem egész életedben bögted el magad ezen.

2011. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%
Megnyugtatni nem tudunk. A halál az élet rendje és nem függ szorosan a korhoz. Én 13 éves voltam amikor meghalt apukám mindössze 34 évesen. Sajnos nem láthatjuk előre kinek mikor kell elmenni.
2011. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
utolsó: és te ez ellen mit tettél? nem igazából ez kb 1-2 hónapja kezdődött
2011. okt. 6. 18:03
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
ja és a nyugtato csak tüneti kezelés. 14 évesen pláne ne akarj gyogyszert szedni. az ok ottmarad, hiába nyomod el mindenféle szerrel. én ajánlanék kineziologust is.mondjuk az pénzbe kerül...
2011. okt. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
ne szedj nyugtatókat, nem érdemes, csak a tüneteket nyomja el, de a problémát magát nem oldja meg!
2011. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!