Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kérlek, segíts! Mit...

Nagyon kérlek, segíts! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

apukán már nagyon idős és én csak 14 éves vagyok. mindig arra gondolok, hogy mi lenne ha nem lenne már itt.. tudom hogy egyszer be fog következni.. és nagyon félek. semmi baja nincsen, de akkor is félek.. ahogy róla írok, most is sírok de nem tudom, hogy miért. megtaláltan egy 2006-os cd-t és olyan megható riport volt vele és amíg azt néztem, akkor is bőgtem.. és ő is elsírta magát a végén.. na akkor voltam teljesen oda.. egyszerűen nem tudom hogy mi van velem.. amikor nagyon kedves hozzám, akkor is elsírom magam titokban.. (elmegyek pár lépést és kisírom magam.) <-- MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT?

nagyon keveset vagyok vele, mert sokat dolgozik és amikor mi hazaérünk a suliból, tanulni kell és akkor sem látom és tanulás után igen, meg amikor elvisz a suliba..

valami nyugtatót szeretnék.. teában vagy valamiben.. :( de NEM akarom anyunak mondtani h ez meg az mert.. nem akarom.. kérlek ne azzal nyugtassatok h egyszer mindenki meghal stb.. hanem vmi tippeket h lenyugodjak


Köszönöm szépen, ha elolvastad! Kérlek segíts! 14/L


2011. okt. 6. 17:52
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
és arra mit tudok tenni amit fent is írtam h ha kedves már sírok.. nem tudom h miért..
2011. okt. 6. 18:12
 22/31 anonim ***** válasza:

ha nincs ott tea, gogynövényboltban keress.de ha már fekélyed is volt vagy van... hát ez 14 évesen durva... nekem érettségi környékén volt nagyon durva. mi lesz veled még késöbb? én megnézetném magam hogy mi van,mert az élet ennél csak nehezebb.


a kineziologus meg arra lenne jo hogy feltárja milyen belsö dolog gátol téged.lehet nem ártana egy két kezelésre elmenni. bár nem lehet tudni mennyire van szükség. lehet nem is tudod valojában mi okozza a bajt,csak a tudatalattid vetiti ki.

2011. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Az én apukám 53 éves és én 10 vagyok...
2011. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
most jött haza. megyek és a nyakába ugrok :) vagyis még segítek egy műtétben és utána :) még az előzőre írjatok légyszi.!
2011. okt. 6. 18:14
 25/31 anonim ***** válasza:

ez a sirás dolog kedvesség után nálam is volt.azért mert nagyon aggodsz érte és ez már csak haba tortán mert anynira szereted hogy amikor kedves, méginkább nem tudod elviselni hogy baja eshet.

én akkor sirtam el magam mikor kishugomnak vett vmi csokit amit én is megkivántam és épp mentem a boltba. erre a szebembe csusztat egy százast hogy én is vegyek magamnak. holott felnött vagyok és van rá pénzem. de oylan szeretettel adta hogy elviselhetetlen volt számomra. nagyon meghatodtam.

2011. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

utolsó előtti. igen inkább a tudatalattim..

utolsó. hát remélem te még nem agyalsz ilyeneken :D

2011. okt. 6. 18:16
 27/31 A kérdező kommentje:
utolsó. na nálam is ez van.. de egyszerűen nem bírom ki h ne sírjak.. :)
2011. okt. 6. 18:17
 28/31 A kérdező kommentje:
és te mit tettél h ne sírj?
2011. okt. 6. 18:18
 29/31 anonim ***** válasza:

semmit. kisirtam magam.átöleltem anyumat,megvigasztalt, aztán pár nap mulva jobban lettem. mindig azon igyekeztem hogy pozitivan gondolkozzak és felturbozzam valahogy az energiám. mint emlitettem pár üzivel arrébb XD


ha azon agyalsz hogy uristen el fogom veszteni uristen el fogom veszteni akkor sose fogod legyözni mert csak erre gondolsz. ne gondolj rá. foglald le magad. mondtam, vigyázz mit vonzzol be!

2011. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nyugtatót ne vegyél be,főleg ilyen fiatalon ne.

Én a citrom fű teát és a kamilla teát javaslom,mindkettő nyugtató hatású.

Talán az lenne a legegyszerűbb ha nem negatív dolgok járnának az eszedben,hanem pozitív dolgok.Mikor mentek legközelebb egy nagyot sétálni egy parkerdőbe,vagy hétvégén szervezzetek egy mozilátogatást,esetleg egy nagy családi vacsorát,lepd meg azzal,hogy az ebéd/vacsora elkészítésénél segédkezel..vagy együtt főztök.Csak pozítívan..Olyan sok mindent csinálhattok még együtt a jövőben!Csak erre gondolj.Persze,a halál az élet rendje.Nehéz elfogadni.A lényeg,hogy csak pozitívan! :)

2011. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!