Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kérlek, segíts! Mit...

Nagyon kérlek, segíts! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

apukán már nagyon idős és én csak 14 éves vagyok. mindig arra gondolok, hogy mi lenne ha nem lenne már itt.. tudom hogy egyszer be fog következni.. és nagyon félek. semmi baja nincsen, de akkor is félek.. ahogy róla írok, most is sírok de nem tudom, hogy miért. megtaláltan egy 2006-os cd-t és olyan megható riport volt vele és amíg azt néztem, akkor is bőgtem.. és ő is elsírta magát a végén.. na akkor voltam teljesen oda.. egyszerűen nem tudom hogy mi van velem.. amikor nagyon kedves hozzám, akkor is elsírom magam titokban.. (elmegyek pár lépést és kisírom magam.) <-- MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT?

nagyon keveset vagyok vele, mert sokat dolgozik és amikor mi hazaérünk a suliból, tanulni kell és akkor sem látom és tanulás után igen, meg amikor elvisz a suliba..

valami nyugtatót szeretnék.. teában vagy valamiben.. :( de NEM akarom anyunak mondtani h ez meg az mert.. nem akarom.. kérlek ne azzal nyugtassatok h egyszer mindenki meghal stb.. hanem vmi tippeket h lenyugodjak


Köszönöm szépen, ha elolvastad! Kérlek segíts! 14/L


2011. okt. 6. 17:52
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

bocsi: utolsó előttire gondoltam :)

utolsó: hát sajnálom :( remélem nálünk ez nem mostanában lesz,

2011. okt. 6. 18:04
 12/31 anonim válasza:
Én is így vagyok csak anyummal...amúgy rám is rámjön néha a sírógörcs és olyan félelem érzésem van hogy mi van hogyha elveszítem..nagyon rossz ez az érzés..ilyenkor próbálok vele sok időt lenni de ő is úgyszint sokat dolgozik és akkor mindig próbálok bármennyit is lehet vele tölteni és nagyon kedves lenni vele hogy ha meghalna akkor is tudom hogy ennél jobb hozzá nem is lehettem volna....de más ötletem nincs...
2011. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
rendben! nem szedem be. :/ és vmi hidegzuhany vagy nyugtató akármi.. tea pl?
2011. okt. 6. 18:05
 14/31 anonim ***** válasza:
ha csak egy két honapja van akkor nem nagy a gond sztem.végülis 14 vagy a tinikor kezdete, nem vagy békében önmagaddal, a világgal, érzékeny vagy.mint mondtam kineziologust ajánlanék, nekem 14 évesen nem volt ilyenem. de ha nem akarsz terapeutához menni meg nem tudsz pénzt szerezni, egy ingyenes pszichologus is jó, de mindenképp probálj meg olyan dolgokat csinálni ami feldob és ugy érzed kicsattansz az energiátol. én is ezt probáltam ilyenkor. de nálam egy pár nap és rendbe jövök
2011. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne pszichológushoz menned, mert bár a halál gondolata rémisztő, sőt én nem is tudom eldönteni az enyém v a szeretteimé-e az ijesztőbb, de ezeket az érzéseket uralnod kell vagy az lesz a vége h öngyilkos leszel! - nem viccelek! Sokan lesznek amiatt öngyilkosok, h rettegnek a saját v mások halálától :/
2011. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

és pszihológus nélkül nem tudom valahogy leküzdeni?

öngyilkosságig nem fajul. szerintem.

2011. okt. 6. 18:07
 17/31 anonim ***** válasza:
tea? orbáncfű. az nyugtató hatású. nekem belsö stresszem van ami által rossz az emésztésem a folytonos hasfeszüléstöl. naturlandos nyugtatoteát ittam rá az jot tett. abba 8 féle növény van de ha csak orbáncfüt iszol az is jo. a lényeg h ne gyogyszert.
2011. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

hu már vagy a 6. üzit irom XDDD


pszichologushoz nem akkor megy az ember ha öngyilkos akar lenni. lehet az egy szerelmi bánat is. a lényeg hogy el tudod mondani valakinek ugy, hogy szakmai tanácsot is ad. aki már sulyos depis, öngyilkos. az már pszichiáterhez megy. nem ugyanaz a kettö.

2011. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
rendben. igazából már gyomorfekélyem is van mert annyira izgulós is vagyok.. de egy kicsit megnyugodtam.. ma megnézem h van e a tescoban ilyen tea. és ha apu rákérdez.. megmondom h mi van :(
2011. okt. 6. 18:10
 20/31 A kérdező kommentje:
barátnőmnek is vannak lelki bajai ugyhogy sztem együtt elmegyünk valakihez.. köszönöm nagyon a válaszokat.. nagyon sokat segítetek.
2011. okt. 6. 18:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!