Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a nagymamám közelgő halálát...

Ez a nagymamám közelgő halálát jelenti?

Figyelt kérdés
kijelentett nekem ma egy olyan dolgot, ami eddig nem volt. azt mondta már nem tudja visszatartani a vizeletét. 72 éves. ez rosszat jelent? testileg sincs a legjobban, de nincs ágyhoz kötve.
2013. febr. 18. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez vizelet visszatartási probléma, de nem halálos betegség. Venni kell neki pelenkát.
2013. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy az, de ez már csak a nagyon öregeknél szokott előfordulni. hirtelen eszembe jutott amikor a kórházban pelenkáztam, ott is ugyanilyen emberek voltak. nagyon félek hogy valami baja lesz:(((
2013. febr. 18. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagynéném 54 éves és vizelet visszatartási problémája van. Este csakis pelenkában alszik a biztonság kedvéért. Kezelteti magát, és egyre jobban is érzi magát. De ez nem jelenti hogy halálos beteg lenne(hál istenek) és még sok-sok éve van hátra..
2013. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ,az a betegség sajnos nem csak öregeknél jelentkezik, persze ott gyakoribb.

De ha más baja meg nincs, akkor egy ilyennel nem kell mindjárt temetni.

2013. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
rengeteg gyógyszert szed, vérnyomáscsökkentő stb. szal akk mondhatjuk h van más baja is.
2013. febr. 18. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugi! Ez még nem azt jelenti. Én 21 éves vagyok és nekem is gondom van a vizelet visszatartásával, úgyhogy ez nem csak az idősek gondja.


Remélhetőleg még sokáig ott lesz Veletek!

2013. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyan...nagymamámnak 80 éves korában azt mondták,hogy olyan szív betegsége van,hogyha azt nem műtik meg rövid időn belőle,akkor már ne vegyen több tartós tejet.

Mivel a műtétnél csak 30-40% túlélési esélyt jósoltak, azt mondta,hogy akkor meghal fél év múlva mintsem 1 hét múlva a műtét miatt.

Végül 84 évesen halt meg.(a szívbetegség miatt)

Ha nincs ágyhoz kötve az már csak jó, nem lesz baj:)

2013. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a szülés után volt vizelettartási problémám és annyira zavart, hogy megműttettem. Nagymamám pedig, amióta az eszemet tudom nem tudja tartania vizeletét. Amikor 60 év körül járt, elég volt neki a betét, aztán olyan 74 éves korától szoba wc kellett, mert már nem csak 1-2 csepp volt, amit nem tudott visszatartani, most pedig már ott tart szegény, hogy a szoba wc-ig se jut el, ezért pelenkát kap, ő 78 éves. Egyébként kismillió baja van, amikre 3 marék gyógyszert szed, egyik nap nagyon jól van, másik nap halni készül, de a fenti problémájával egyik sincs összefüggésben. Csak azért, mert mamád már nem tudja visszatartani, ne aggódj, nem jelenti azt, hogy közelegnek utolsó napjai. Nincs összefüggés. Inkább azt mondanám, hogy az idős emberek körében ez elég gyakori probléma, de lásd az én esetemet, fiatalabbaknál is előfordul. 28N
2013. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
UYgyanmár... :) Utolsó: Dédimamámnak azt mondták kb 10 évet fog élni.Ehelyett 93 évesen ment el,2 lánya volt, 2 unoka és 3 dédunoka.. Szóval semmiit nem jelent mit mondanak.. VAagyis jelent de nem mérvadó.
2013. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A vizeletartási próbléma nem azt jelenti megfog halni, a kérdező írja rengeteg gyógyszert szed a nagymama,na ez már nemvalami jó hír,de ebben a korban ez van a szervezet elhasználodik, amugy tisztelt kérdező lehet hogy még él a nagymama 20 évig is. Ágyban fekvő vagy járó beteg ? Az is számit eben a korban.
2013. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!