Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha "ropogtatom" az ujjam az...

Ha "ropogtatom" az ujjam az tesz valami kárt ott porcoknál vagy, ahol ropog?

Figyelt kérdés
A tanárok azt mondják hagyjuk rá, mert remegni fog a kezünk 60 évesen -.- De szerintem (remélem) csak idegesíti őket a hangja...

2012. nov. 28. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem lesz tőle semmi bajod, de egy nagyon rossz szokás. Jobb, ha felhagysz vele.
2012. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha ropog valami az azt jelenti hogy olyan súrlódás van az izületben ami nem normális.Nagy marhaság ilyet csinálni mert kikopik a porc.Az emberi izületek nem adhatnak normál esetben hallható hangot.
2012. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hallottam egy srácról aki állandóan ropogtatta a kezét és 30 éves korában már egy poharat nem volt képes megtartani, szóval igaz, nem 60 éves korra fog remegni a kezed hanem már jóval előbb nem beszélve arról hogy másoknak kib@szottul idegesítő hallgatni ezt
2012. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azta O.O erre nem is gondoltam volna...

Ráfogom hagyni... annyi biztos...

Nem bírt felemelni egy pohárt? :O ez ijesztő

2012. nov. 28. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:

3as vagyok megint. erdekes hogy csak az urban legendre reagalsz (mindenkinek van egy ismerose akinek az ismerosevel tortent...) ugyhogy bemasolom neked ide a link tartalmat, hatha akkor elolvasod:

"Napi vagányság reloaded

#429 Napi Vagányság Reloaded hős: Donald L. Unger professzor. Eleve birtokolja az Ig Nobel-díjat, amit a legfeleslegesebb tudományos megfigyelések után osztogatnak az arra érdemeseknek. Unger azért kapta, mert 60 éven keresztül naponta ropogtatta az ujjait bal kezén, a jobbon viszont soha, a kísérletsorozat végén pedig büszkén jelenthette be, hogy nem okozott semmilyen maradandó károsodást magában. Unger a díjat az anyjának köszönte meg: „Anya, tudom hogy nézel és remélem belátod, hogy tévedtél – nem ártalmas sem a csontokra, sem az ízületekre a tördelésük. A brokkolival kapcsolatban is tévedtél, többet azt sem akarom megenni.”"

2012. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elolvastam a facebook-os linket... és megértettem

az urban legenda kicsit megrázott ezért felfigyeltem rá.

2012. dec. 1. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!