Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha sokat "ropogtatom" a...

Ha sokat "ropogtatom" a csontjaimat akkor remegni fog?

Figyelt kérdés
Hallottam egyszer ilyesmit. Na már most nekem a gerincem, és a nyakam eléggé ropog. Szinte minden nyújtózkodásnál roppan valahol a gerincemnél. És én is jobban érzem magam, ha kiroppantottam. Meg a legtöbb fejkörzésnél is. Az ujjaim meg lábujjaim is ropognak, de azokat nagyon ritkán, szinte sosem ropogtatom mert a kezem néha remegett. Mostanában már nem.
2012. aug. 7. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A csontjaidat nem ropogtatod. Ha mégis, akkor törik valami. Egyébként én kb.: 30 éve ropogtatom az ujjaimat és ne mremeg a kezem, ha ilyesmire gondolsz.
2012. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én az ujjaimat szoktam ropogtatni, és mindig mondják hogy ne csináljam mert öreg koromban remegni fog a kezem úgy hogy egy pohár vizet se tudok majd meginni, mert nem fogom tudni felemelni a poharat :/
2012. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem elkezdett remegni, azért hagytam abba. De a gerincemet nem tudom abba hagyni, mert ha nyújtózkodok már roppan.
2012. aug. 7. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!