Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végre rászántam magam az...

Végre rászántam magam az életmódváltozásra. Írna valaki edzéstervet nekem?

Figyelt kérdés

Sok evvel foglalkozó oldalt néztem a neten,csak az a baj hogy mindegyik edzéstervhez kell valami súly,vagy valami más,ami konditeremben van.Csak sajnos konditerem a közelünkben nincs,mert falun lakom.

Jó lenne ha valaki tudna nekem írni egy olyan edzéstervet,amitől formáb tudok jönni,fogyni tudok vele,és itthon vagy a szabadban tudom csinálni.Tudom hogy egy ilyen tervhez kellenek pontos adatok meg minden,szóval ha valaki tényleg normális tervet készítene akkor írjon és megbeszéljük.

14/L


2009. aug. 17. 15:04
 1/3 A kérdező kommentje:
És mégvalami:láttam,hogy másoknak,akik már kérdeztek ilyet,írták,hogí azt nem tudod nekem megfizetni meg ehhez hasonlók.Én előre szólok,nem tudok ilyen szolgáltatásért fizetni.A jutalmad annyi,hogy egészségessé teszel egy embert.bocsi
2009. aug. 17. 15:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát pontos adat címszó alatt kéne pulzusmérő óra. Írok futásra. Akkor egyszer futnod kéne egy 300-400 méter körüli max.-ot és megnézned mennyi a végén a pulzusod. Én mondjuk, most 195-re írok egy edzéstervet. 4 hétre. A max-od után két napra már kezdhetnéd simán.


Hétfő: 40p. folyamatos futás 152-es átlagpulzussal. A körül mozgasd a pulzusod és nem baj, ha lassú leszel elég ez egy lassú kocogásnak.


Kedd: Pihenőnap


Szerda: 6x3p. ismétlés 161-es pulzussal. Ezt úgy csináld, hogy menj 3p. futva 161-en utána pihenj 1p. 30mp.-et. És ezt csináld meg 6-szor.


Csütörtök: Pihenőnap


Péntek: Gyaloglás. 131-es pulzussal 2h. 30p.. Tudom, ez kissé komolytalanul hangzik, de a hosszúktól legjobban. Én is a 3 órás gyalogtúráktól a hegyre fogytam legjobban. Legjobb lenne hegyen csinálni, de ha ott a közelben nincs hegy, akkor jó síkon is. Nem lehet ezt futással, mert az úgy már túl kemény lenne.


Szombat: Pihenőnap


Vasárnap: Futás-gyaloglás 143-as pulzuson 1h. 25p.. Ezt úgy csináld, hogy kezdj el futni utána, amikor futásnál a pulzusod eléri, a 153-at akkor gyalogolj, amíg le nem megy 133-ra. És ezt csináld 1h. 25p.-ig.


Hétfő: Pihenőnap


Kedd: 6x5p. ismétlés 156-os pulzussal. Tudod 5p. futás 156-on utána most 2.5p. pihenővel. És ezt kell 6-szor


És inkább most még nem írok többet ezt az öt edzést csináld 4 hétig ilyen formában. Szóval ez a Kedd után ahol abbahagytam pihenő majd megint 40p. 152-es pulzus utána pihenő és így tovább. Sok sikert!

2011. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem írni, hogyha mondjuk max. futásnál 205 a pulzusod akkor csinálj minden edzést 10-el magasabb pulzuson, ha csak 185, akkor 10-el alacsonyabbon. Mert a 205-höz képest egy 161 kevés, de 195-höz arra az edzésre ideális, de 185-höz meg már sok. Oké?
2011. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!