Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőknél magas tesztorenszint...

Nőknél magas tesztorenszint után fogyás?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy magas a tesztoszteron szintem, ami a fogyást is befolyásolhatja.Egészségesen táplálkozom és rendszeresen sportolok is.Így összesen a napi kcal 400-800 körül szokott lenni.Van 10 kg amitől már 1 éve nem tudok megszabadulni akármennyire is próbálkozom.

Az lenne a kérdésem, hogy akiknek hasonló problémájuk volt, azután hogy a tesztoszteron szintjük lement, sikerült fogyniuk/lefogyniuk?


2012. jún. 23. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd ki magad nőgyógyásszal és endokrinológussal, kell lennie valami oka a magas tesztoszteronnak, ha azt helyrehozzák, lehet könnyebben megy majd a fogyás. De maga a tesztoszteron nem "hízlal", sőt, zsírégető hatása van és segít izmosodni.

Amúgy meg napi 400 kcal nagyon-nagyon messze van az egészséges táplálkozástól! Biztos, hogy van rajtad 10 kiló? Hány kg vagy hány cm-hez?

2012. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
164 cm vagyok és 65 kg.Ha napi 1000 kcal fölött eszek már hízok....tudom, hogy hihetetlen de az igazság...
2012. jún. 23. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy alulműködésem van és ugyanez volt velem... Szóval nem hihetetlen.(De sok olyat láttam, hogy fogyni akar combból, aztán kiderül, hogy 40 kiló a csaj... Úgyhogy inkább megkérdezem.) Az biztos, hogy hormonális oka vannak ennek, menj kérj beutalót a háziorvosodtól emiatt.
2012. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ugyanezekkel a tünetekkel?Csak mert az aluszékonyságon kívül más nem utalt arra, hogy az lennék.
2012. jún. 23. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
A tünetek nem számítanak, mert minden hormonbaj annyira hasonlít egymásra, hogy kell a vérvétel ahhoz, hogy a doki is tudjon neked mondani valamit. De igen, a hízástól, szőrösdéstől kezdve minden volt... Menj orvoshoz.
2012. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ.És miután rendeződtek a problémáid, sikerült lefogynod?
2012. jún. 23. 23:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!