Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogyatékosság (amputáció)...

Fogyatékosság (amputáció) támogatása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos az egyik családtagom elveszítette az egyik lábát, le kellett amputálni. Az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor hova lehetne fordulni bármilyen támogatásért? Nem csak a fogyatékossági támogatásra gondolok, hanem egyéb juttatásokra is. Sajnos nem vagyunk olyan anyagi helyzetben, hogy át tudjuk alakítani a házat. Erre esetleg lehet valamit igényelni? Tudom hogy nem szép dolog az államtól várni a segítséget, de sajnos ez az egyetlen esélyünk arra, hogy a megfelelő mozgást tudjuk biztosítani... :( És esetleg ezen felül valami segítség? Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. jún. 14. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ja!.. büdös cigányok kapják.. De akik tényleg meg érdemlik nem.. vannak alapítványok .. keres rá a környéken.. nem tudom hol laksz.:(
2012. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt így nem akartam leírni.. De sajnos ez van. Az alapítványokat megnézem, köszi! :)
2012. jún. 15. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Kellenek hozzá szakvélemények, és lehet kérni leszázalékolást, meg egyebeket.

Lakásfelújításit nem tudom, de autóra van valami.

2012. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tucker válasza:

Tisztel Lázár Jenő!


Ez az oldalt nem azért találták ki hogy faji diszkriminációt hirdesd! Mi lenne ha te veled történne meg, hogy elveszítenéd valamelyik testrészed?? Gondolom te is el lennél keseredve, és rohannál segítségért!!! A kérdezőnek meg azt tudom ajánlani, hogy menjen be a munkaügyi központba ott adnak majd egy kérdőívet ami fogyatékossági ill tartósan betegeknek való támogatási papír, tölts ki!!

2012. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!