Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire ciki egy műláb?

Mennyire ciki egy műláb?

Figyelt kérdés

Egy éve vesztettem el a lábam. Már műlábat viselek, és elég jól tudom használni. Ezzel nincs is gondom.

A csajozással van gondom! Hogy mondjam el egy lánynak?

Volt már, aki kérdezte, hogy miért megyek olyan furcsán a lépcsőn...

Lányok, adjatok tanácsot!



2012. márc. 2. 11:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
neked az? mert ezzel együtt kell élned. Ha neked ez természetes lesz, szerintem másnak is lesz. Aki elfogadja a külsődet, természetedet, szerintem ezt is meg fogja szokni. Azt nem mondom, hogy nem lesz neki újdonság vagy szokatlan, de nem kell annyit problémázni rajta. Nagyon sajnálom egyébként a lábadat, biztos nehéz lehetett feldolgozni :(
2012. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jó, de mégis? Egyszercsak leveszem a protézisem, és odaállok elé?
2012. márc. 2. 11:24
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Szia!:) Először is szerintem egyáltalán nem ciki! Ezt verd is ki gyorsan a fejedből. Másodszor,szerintem ha már eléggé megbízol egy lányban csak akkor mond el neki. Én emiatt biztosan nem ejtenék senkit. Sok sikert!

16L

2012. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki, nem tehetsz róla, hogy elvesztetted a lábadat.

Nagyon sok ember kigúnyolja azokat, akik valamilyen szempontból mások, mint ő.

Pl.: Melegek, kövérek, nagyfülűek, pattanásosak....

Csak azért, mert valaki műlábbal él, még nem kevesebb másoknál.


Egyébként meg ha én valakit szeretek, ha műlába van, engem nem érdekel.



28/n

2012. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem, először csak mondd el neki, hogy műlábad van. Ha kíváncsi lesz rá, akkor mutasd meg neki---szerintem. Addig ne erőltesd. De jó lenne hamar elmondani neki, hogy szokja a gondolatot, és ne éljétek bele magatokat nagyon a kapcsolatba, ha mégsem ő az igazi.
2012. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Jó, hogy ilyen pozitívan álltok hozzá.

Remélem mások is így vannak ezzel.

2012. márc. 2. 11:32
 7/20 anonim ***** válasza:
Biztosan találsz olyan lányt,aki elfogad így. Ettől Te nem vagy kevesebb ember,sőt! Visszatérve,hogy hogyan mond el ,szerintem érdemes lenne a baleseteddel kezdeni és úgy kitérni a lábadra.
2012. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd el, hogy volt egy baleseted és azóta műlábad van. Nem kell túlbonyolítani. Ha valakit ez elriaszt, akkor menjen is. Aki tényleg érez irántad, azt nem fogja ez a tény elüldözni. Biztosan furcsa lesz először és meg kell szoknia, de ha szeret elfogadja.
2012. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
El kell fogadja, hogy amputált vagyok, mert hát nem mindig van rajtam a műlábam. Például ha strandra megyünk...
2012. márc. 2. 12:21
 10/20 anonim ***** válasza:
Hidd el ha igazán szeret majd az sem fog gondot okozni.:)
2012. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!