Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmenjek orvoshoz? Ciki.

Elmenjek orvoshoz? Ciki.

Figyelt kérdés

helyzet: szilveszterkor nagyon beütöttem a kis lábujjam. Azóta folyamatosan be van dagadva. Mindig beütöm, rá is léptek már... Tegnap este az ajtófélfába sikerült beleverni...azt hittem bepisilek....Most is nagyon be van dagadva, 2x akkora mint a másik...piros is.... ortopédiára sarok és csípő fájás miatt úgyis mennem kel.... Megmutassam a lábujjam???

kérlek segítsetek!!!


2012. febr. 25. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi ebben a ciki? Persze, hogy mutasd meg.
2012. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki! legfeljebb azért fogsz lecseszni, hogy mire vártál két hónapig?!
2012. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak hogy egy kis lábujjal.....de köszi akkor megmutatom!!
2012. febr. 25. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért a kis lábujjad nem testrészed? Ennyi erővel akkor egy fájó foggal se menjen senki orvoshoz.
2012. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

na mi van a labujjaddal?

akkor elmesélem az én legcikisebbet, hogy tud hogy mit jelent. egyszer részegen nekiszaladtam a bicikli támasztanak. bevertem a péniszemet es lejött a makomrol a bőr. az ápolónőnek tetszett a történet XD

2012. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!