Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmenjek orvoshoz? Vagy mit...

Elmenjek orvoshoz? Vagy mit csináljak? (fejfájás)

Figyelt kérdés
4 napja fáj a fejem folyamatosan. egyszerűen megőrülök, semmilyen fájdalomcsillapító nem használ. holnapután vizsgázok, tanulni képtelen vagyok. most ha elmegyek az orvoshoz mégis mit tudna csinálni?
2012. jan. 18. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

IGEN


El kezd küldözgetni ilyen-olyan vizsgálatokra, hogy kiderüljön, mitől fáj a fejed. Ennyit érdemes tenned az egészséged érdekében

2012. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a stressztől fáj? Vizsgadrukk?

Persze, menj el mielőbb orvoshoz.

2012. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

de én holnapután megyek haza, nem akarok már maradni. akkor logikus lenne otthon elmenni orvoshoz. de ááá már nem bírom.

egyébként többen mondták, hoyg a vizsgaidőszak, a sok stressz. viszont én nem stresszeltem sokat, elég laza, 2 vizsgám volt eddig, nem eröltettem meg magam.:/

2012. jan. 18. 12:43
 4/12 anonim ***** válasza:

egyél eleget, igyál eleget, aludj eleget és menj friss levegőre.

Nekem az elmulasztásra algoflex forte+kávé szokott hatni.

Ha ezt mind végig játszottad és még mindig nem múlt el, akkor tényleg menj el orvoshoz. (bár már a 4 nap is elég sok idő)

2012. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
és keveset nézd a monitort :)
2012. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

*Nekem az elmulasztásra algoflex forte+kávé szokott hatni.


A kávét nem erőltetném, mert ha magas a vérnyomásod és attól fáj a fejed, csak rontasz rajta.

Igaza van, aki írta, egyél rendesen, igyál rendesen, és ha keveset aludtál, aludd ki magad, 10-12 óra. Tanulni úgysem tudsz... Ha muszáj, el kell halasztani a vizsgát.

Emellett persze doki otthon.

2012. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez tényleg igaz. De az is, hogy a koffein jó ellenszere a migrénes fejfájásnak. (persze nem tudjuk, hogy migrénes-e) Akkor mérj vérnyomást is :) Bár gondolom vérnyomásmérőd nincs. Mégiscsak jó lenne elmenni a dokihoz
2012. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. fogalmam sincs, hogy mi lehet az oka. 2 hete vagyok itt az albérletben, ami ezalatt szokásommá vált, hogy csak cickafarkteát, és gyümölcsteát iszom, minden másnap futok 10 percet, egyébként meg nem nézem sokat a monitort, olvasni szoktam, tanulgatok. ezek meg nemhiszem, hogy összefüggésbe hozhatóak a fejfájással. az elég alvás is megvan. azthiszem még ezt a 2 napot kihúzom valahogy, és ha nem múlik el, akkor otthon elmegyek dokihoz
2012. jan. 18. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor még egy ötletem van: lány vagy? nem közeleg véletlenül a menstruációd?
2012. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen, lány vagyok. közeleg, elvileg holnap fog megjönni. ezt az okot viszont azért zárnám ki, mert tablettát szedek, és hétfőn vettem be az utolsót, de vasárnap kezdett el fájni.
2012. jan. 18. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!