Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom hülye kérdés >< De a...

Tudom hülye kérdés >< De a mellemen pár napja lett egy seb nemtudom hogy de viszketett és észrevettem. Mi lehet elmenjek börgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
szal mikor észrevettem viszketett és ha hozzáértem ien égető érzés volt. elöször 3 szög alaku ien fénylő rózsaszin volt szélén hámlott bör.. meg piros volt körülötte.. másnap már fehér lett a teteje meg be is varrasodott azt hittem sebb meg halványodott de piros volt körülötte na ma nézem ahol körbe piros volt már akkorára nőtt az egész és ien rózsaszines barnás folt az egész .. nemtudom másnak volt e ilyen szerintetek ezel menjek börgyógyászhoz vagy csak egy seb lehet.
2012. jan. 12. 05:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj bőrgyógyászhoz.Ahogy leírtad,a kiénezete alapján nagyo n bőrgomba beütése van!persze nem biztos,nem akarok rádijeszteni,de jobb az óvatosság!A gomba szokott ilyen rózsaszínes lenni,nekem minden nyáron kijön a napgomba,de csak a hátamon,ha leizzadok.Rózsaszín foltok lesznek,aztán kifakulnak fehérré,mintha pigmenthiány lenne,aztán elmúlik az egész,nekem szerencsére nem vészes,anyukámnak már gyógyszert is kellett szednie rá.Szóval menj bőrgyógyászhoz!
2012. jan. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, jobb lesz ha elmész.
2012. jan. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben >< köszönöm..
2012. jan. 12. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!