Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire ciki egy műláb?

Mennyire ciki egy műláb?

Figyelt kérdés

Egy éve vesztettem el a lábam. Már műlábat viselek, és elég jól tudom használni. Ezzel nincs is gondom.

A csajozással van gondom! Hogy mondjam el egy lánynak?

Volt már, aki kérdezte, hogy miért megyek olyan furcsán a lépcsőn...

Lányok, adjatok tanácsot!



2012. márc. 2. 11:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, nem sértelek meg ezzel, de neki sikerült! :


http://www.youtube.com/watch?v=JkxtlwX8LB0


(...és neked is sikerülni fog..)



28/n

2012. márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mennyire lenne ciki egy tolószék, vagy az, ha folyton két bottal csattognál? Olyan embert is ismertem: egy balesetben elveszítette másfél végtagját! Egy lába maradt, és egy keze és egy kézcsonkja a másik karja helyett. Még autót is vezetett.


Érdekelnek a filmek? Forrest Gump (a barát, Dan hadnagy, aki elvesztette mindkét lábát). Meríts belőle erőt!


Ha az a lány szeret téged, akkor elfogad téged olyannak, amilyen vagy. Ha pedig nem, akkor lapát. Hogy mondd el? A lehető legegyszerűbben: pár mondatban, hogy mi történt. Ennyi. Minél kevésbé cifrázod, annál hitelesebb vagy. Ha a nő elmenekül, akkor annyit is ért.

2012. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lehet ciki a műláb! Ha úgyis észreveszik, hogy bicegsz, akkor nyilván szóba kerül, és akkor mindjárt az elején elmondod a lánynak. Onnantól már látni fogod, ki hogyan reagál. Bátorság, fel a fejjel! :)
2012. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, lányként.

Volt már olyan, aki kérdezte, mi van, elmondtam.

Aztán amikor meglátott a "lábam" nélkül, megijedt.


Szóval annyira nem egyszerü!

2012. márc. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hali!


Megkérdez7M, meddig van meg a lábad, és honnantól hiányzik? :-)

És elárulsz egy életkort is?


Üdv: EE

2012. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak térdöl nics lába

egy autóbalesetben vesztette el 11 éves korában.

Szóval ő igy nőtt fel,ez egy kicsit más estet mint a tied.

Gimiben ismertem meg,mindig is tudtam hogy valami nincs rendben de nem mertem rákérdezni.

aztán a 2-3ik randink körül szóba hoztam hogy elmehetnénk usziba erre mondta hogy mehetünk de valamit el kell mondania,elmesélte a balestet megmutatta mesélt rola

Nm mondom hogy elöször egy kicsit sem ijedtem meg,de olyan természetesen beszélt róla,emiatt még felisnézek rá szeretem és szinte azonnal elfogadtam a dolgot. Nagyon szeretem és egy ilyen dolog nem tánorít el,tudom hogy ez az életete része, igy már az enyém is.

Amiben tudom segítem,bár túl sok segítségre nem szorul.:)

szóval a kérdésedre válaszolva EGYÁTALÁN NEM CIKI tényleg erre ne is gondolj. aki annak találja nem érdemel meg téged. És hidd elfogsz találni valakit akit ez egyátalán nem érdekel és szeret ugy ahogy vagy:)

18/l

2012. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, na mire jutottál? Még mindig ciki a műláb?
2012. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Kezdem megszokni, de teljesen soha nem fogom - szerintem.

Bárhogyis telik az idő, azért még mindig "eldugom" a csonkom, ha lehet.

2012. nov. 18. 23:22
 19/20 anonim ***** válasza:

Megkérdez7M, meddig van meg a lábad, és honnantól hiányzik? :-)

És elárulsz egy életkort is?

2012. nov. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne dugd el, ne szégyelld! Persze, tudom, ezt baromi könnyű mondani. De ez kb. olyan, mintha valaki azért venne fel napszemüveget, mert szégyelli, hogy zöld szeme van, nem kék. Ha te megpróbálsz természetesen viselkedni, akkor az embereknek is könnyebb lesz ugyanez. Tudom, szokni kell a helyzetet... Én mindenesetre szurkolok neked, hajrá! :)
2012. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!