Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Újj amputáció? Lehetséges?

Újj amputáció? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretném ha leamputálnák a jobb mutató újjamat. Egyik nagyon, jó barátnőmnek, kb. egy éve egy baleset miatt amputálták, és nekem nagyon tetszik. Hogy lehet elérni?
2012. máj. 20. 16:39
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
75%
Pszichológiai szakvélemény kell róla, és akkor megcsinálják. (Elméletben. Gyakorlatban az orvosoknak rohadtul nincs idejük ilyen sz*rságokra, úgyhogy vágd le magadnak)
2012. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
32%

Nem ÚJJ, hanem UJJ, ha már valami.

Különben meg az előzővel értek egyet, vágd le magadnak. Vagy kérd meg a barátnődet, biztosan díjazni fogja a szolidaritásodat.

2012. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező te nem vagy egész.
2012. máj. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
90%

Első vagyok.

Azt még hozzátenném, hogyha emiatt nem kapsz soha az életben munkát és az éhenhalás küszöbén lennél, senkit sem fog érdekelni. Mivel te kérted a beavatkozást, még leszázalékolást sem kérhetsz.

2012. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
70%
Te beteg vagy kérdező. Mondok jobbat: amputáltasd le a fejed!
2012. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
55%
Tartsd egy láncfűrész fölé, és ha már annyira levágta, hogy csak a bőr tartja, reménykedj benne, hogy nem egy olyan idióta orvoshoz kerülsz, aki vissza akarná varrni, inkább amputálja. Normális vagy te?
2012. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg ajánld fel a barátnődnek, lehet neki nagyobb szüksége lenne rá, mint neked. És legalább nem menne kárba.
2012. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy akkora retardált vagy! Gondolod jól fog esni a barátnődnek hogy te azért amputáltatod le az ujjadat, mert az olyan cool? Szerencsétlen az meg örülne ha meglenne mind a tíz ujja.

Amúgy 9 ujjal nehezebb lesz majd lapozgatni a nyelvtankönyvet, bár ahogy látom eddig se törted magad rajta.

2012. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
64%

Jaj, ne szórakozzatok már, hogy ezt komolyan elhiszitek....

Aki komolyan gondolja az ilyesmit az fogja magát és elmegy orvoshoz tanácsot kérni vagy szó nélkül levágja magának (láttam már ilyet...). Ilyen ember nincs aki itt bénázgat...

Ez kamu.

2012. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Már megpróbáltam, magamnak. Nem sikerült. Nagyon fájt, és nem sikerült. Ezért kérdeztem, itten hátha. Van valakinek ötlete.
2012. máj. 20. 17:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!