Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Újj amputáció? Lehetséges?

Újj amputáció? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretném ha leamputálnák a jobb mutató újjamat. Egyik nagyon, jó barátnőmnek, kb. egy éve egy baleset miatt amputálták, és nekem nagyon tetszik. Hogy lehet elérni?
2012. máj. 20. 16:39
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Nem vagy bolond??!! Hát biztos hogy nem is vagy normális, ki vágja le az ujját azért mert tetszik hogy hogy néz ki, hát azért ekkora hülyeséget.
2012. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Szünet van a suliban, hogy itt szórakozol? Menjél szépen játszani!
2012. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
Úgy látszik, nem, értitek mit irok. Megpróbálom, majd kicsit, jobban megirní.
2012. máj. 22. 23:00
 24/52 A kérdező kommentje:
Még egyszer, hátha. Szóval, van egy nagyon jó barátnőm, az iskolából. Nagyon régen ísmerjűk, egymást. Tavaly amputálták a mútató újját. Igaz, őt, ez nagyon zavarja. De nekem meg nagyon tetszik. Sokat, beszélgettem, vele erről. És mondtam neki, hogy én is ílyet szeretnék. Nagyon megtetszett. Igazán az érdekel hogy, lehetséges-e. Azt írtátók hogy, pszichiáterhez kéne, menni. Ő tényleg, túd, segíteni? És tényleg, nem vagyok bolond.
2012. máj. 23. 13:34
 25/52 anonim ***** válasza:
87%
Megsúgok valamit: MINDEN bolond azt állítja magáról, hogy nem bolond. Te is. Törődj bele. Ja, és közöld a szüleiddel, hogy mi a terved, hátha ők meggyőznek róla, hogy diliházba való vagy.
2012. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
Más is van így. Ismerek ilyen lányt. Nagyon megbánta. Ő 16 évesen játékból vágta le (fogadásból, hogy van elég bátor). Most 25 és állandóan sír miatta. Ne tedd! Nem fogod tudni vissza csinálni. Gondolkozz
2012. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó ez komoly??Nagyon durva!!!!!
2012. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
27: Igen. Vannak ilyenek. Állítólag többen is. Én csak egyet ismerek, de hallottam olyanról, hogy valaki iskolába nem akart menni, és megpróbálta eltörni az ujját, de "túl jól" sikerült.
2012. máj. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
50%
26.os:Mivel gondolkozzon? A bolondoknak általában az a jellemzője hogy nem tudnak gondolkodni mert túl alacsony az IQ szintjük.
2012. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
29-es: Én a 26 vagyok, én mindig reménykedek, hogy az emberek, ha csak valamilyen elemi szinten, de képesek erre az igen bonyolult műveletre (mármint a gondolkodás). Tényleg kicsit zavaros lehet a kérdést feltevője. De mióta láttam ilyet, aki erre képes volt, és nem ilyen "nyomós" ok miatt, hanem csak "fogadásból". Semmin nem csodálkozom. És azt is tudom, hogy nagyon sok embernek ez nagyon tetszik. Mármint, ha valaki csonka. Ez van. Igazán azt kéne valahogy elmagyarázni neki, hogy ne tegye. De megakadályozni nem tudjuk.
2012. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!