Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszió vagy vmi más. Vagy...

Depresszió vagy vmi más. Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
pillanatok alatt ideges tudok lenni, magamba fordulok, ha veszekszem akkor a kezemben vagy a lábamban érzem h remeg vagyis inkább rángatózik, az életemben az idáig történt rossz dolgokra nem emlékszem ..és a barátnőm szokta visszamesélni, régen vagdostam magam, most már ha bajom van nagyokat harapok a karomba ami egy ideig ott marad, már szépen nem tudok írni csak krix-kraxokat hiába igyekszem, a beszédkészségem romlott..pedig régen szavaló versevanyeken voltam, és az örökös fogvacogtatásról nem tudok leszokni, mostanában savas lettem, nem tudok egyenesen menni mindig neki megyek dolgoknak ..ott van elöttem látom de neki megyek, ha a barátnőm nem húzz vissza a járdáról elütnének az autók...stb. Türelmes és nyugodt ember vagyok de gyakran agresszív leszek h nem ismerek magamra..a barátnőm azt mondta mennyek a iskolaszihológushoz de szerintem csak túl reagálom és sajnáltatom magam.

2012. máj. 28. 18:03
 1/3 Baby Firefly ***** válasza:
szerintem ez nem normális.. kéne egy pszihiáter.. :/
2012. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen, ide minimum pszichológus, de inkább pszichiáter kell!!
2012. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :\ bár reméltem én reagáltam túl xd
2012. máj. 28. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!