Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hiszem depresszios vagyok,...

Azt hiszem depresszios vagyok, hogyan segítsek magamon? Nem akarok szakemberhez fordulni 16/L

Figyelt kérdés
Kedvetlen vagyok nem erdekel semmi, ha a baratommal vagyok sem változik semmi, peddig nagyon szeretem és nagyon várom ,hogy talalkozzunk de mikor egyutt vagyunk is folyton sirhatnekom van legszivesebben aludnek,ha rá kerdezz a barátom mi bajom alig tudom visszatartani a sirasomat,ongyilkossag jar a fejembe ugy erzem nem ér az eletem semmit,változo korba azt mondjak elofordul soknal,volt meg ilyen problemam de akkor volt ok ra de most nincs semmi a háterbe,szuleimnek nem akarom mondani egyedul szeretnem megoldani

2012. máj. 13. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igyál minden este egy csésze orbáncfű teát. Bergamott illóolajos párologtatás pedig jó kedvre hangol.
2012. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi!!!sokszor ugy érzem magam mind egy idegbeteg,csak ulok es gondolkodom de min?semmin... ram szolnak,hogy elvagyok gondolkodva.Nem értem mi váltotta ki ezt belolem...:(
2012. máj. 13. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen tevékenység határozott űzése. Sport, tanulás, ilyesfélék. Nem holnap. Még ma délután.
2012. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudjatok milyen rossz mikor folyton sirhatnekod van és nem tudod miert. Hianyerzetem van de nem tudom mert,mintha elvettek volna valamit tollem nem ertem.....:(
2012. máj. 14. 14:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Szedj multivitamint és sportolj, mozogj sokat! Légy sokat szabad levegőn, napon! És ezeken kívül az sem árt, ha néha van kinek elpanaszold a bánatod.
2012. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mostanra már eltelt vagy négy nap, hogy írtál. Mi javasoltuk mit tegyél. te erre minden további nélkül kántálsz tovább. Mondd, te olvasol is, vagy csak írsz?
2012. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
olvasok nem csak kantalok:))
2012. máj. 16. 21:46
 8/11 A kérdező kommentje:
amugy koszonom a válaszokat
2012. máj. 16. 21:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy vitaminhiányod van? Főleg cink vagy/és magnézium és vas. A sport meg tényleg segít lerázni a depressziót. Tapasztalat. És próbálj ki valami újat. Rajzolj, fess, tanulj nyelvet, kézimunkázz, fényképez, akármit, foglald el magad. De legalább menj el mindennap sétálni. A friss levegő jót tesz.
2012. jún. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

olvasok nem csak kantalok:))"


Azért némi humorérzék maradt benned. Annak amibe most belekeveredtél, valóban valamilyen aktivitás a megoldása. De tenni kell, és nem csak nézni, meg mormogni.

2012. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!