Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hiszem depresszios vagyok,...

Azt hiszem depresszios vagyok, hogyan segítsek magamon? Nem akarok szakemberhez fordulni 16/L

Figyelt kérdés
Kedvetlen vagyok nem erdekel semmi, ha a baratommal vagyok sem változik semmi, peddig nagyon szeretem és nagyon várom ,hogy talalkozzunk de mikor egyutt vagyunk is folyton sirhatnekom van legszivesebben aludnek,ha rá kerdezz a barátom mi bajom alig tudom visszatartani a sirasomat,ongyilkossag jar a fejembe ugy erzem nem ér az eletem semmit,változo korba azt mondjak elofordul soknal,volt meg ilyen problemam de akkor volt ok ra de most nincs semmi a háterbe,szuleimnek nem akarom mondani egyedul szeretnem megoldani

2012. máj. 13. 13:23
1 2
 11/11 anonim válasza:

szia! voltam hasonló helyzetben, 11évesen.. nem tudtam, kinek mondjam el, pláne, hogy hogyan.. mivel nemtudtam mi van velem, ugyanis nálam étvágytalanság is volt, és akkor nagyon anyás és apás lettem. suliban nem volt étvágyam, nemtudtam enni, fejben nem voltam ott az órákon, és nem volt semmi kedvem.. szörnyű dolgokra gondoltam, és utáltam este lefeküdni, mert tudtam reggel az anyu megy munkába, nekem meg a suli.. pedig IMÁDOK aludni, és a sulival sem voltak gondjaim. . aztán egyszer hazajöttem, mondtam, hogy nincs étvágyam,és így nem voltam suliban sem..Abban az időben a barátok és a sport rengeteget segített, annak ellenérre, hogy a barátaim nem tudtak semmiről, és senki se tud még a mai napig sem. De mára már ez csak a múlt. .:)) Sok sikert, és próbálj mindig vidám lenni!! vagy beszélj valakivel, akiben megbízol.

13/L

2012. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!