Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen tudok nyelni,...

Nagyon nehezen tudok nyelni, mitől lehet? ötletek? Sos

Figyelt kérdés

Minden ma hajnal 3 fele kezdődött valahogy éreztem hogy nehezebben tudok nyelni, aztán amikor ittam vizet akkor tapasztaltam meg ezt igazan. Hazaértem fél6kor lefeküdtem aludni. Most felkeltem és sokkal rosszabb a helyzet, a saját nyálamat nem tudom visszanyelni rendesen. Úgy érzem, hogy egy hatalmas gombóc van a torkomban.

Folyadék lecsúszik nehezen, de nagyon érdekes, és nagyon ijesztő.


Lehet megcsípett valami a torkomnál? Valami ötlet?

Hozzá kell tennem, este buliztunk, ittunk, de nem olyan sokat, meg addigra pia is rég kiment a szervezetemből, és attól nem fáj így az ember torka.


2012. máj. 5. 07:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Hideget se ittam, ez nem ilyen biztos befogta a torkodat dolog, teljesen más. Inkább ilyen szúró érzést érzek mikor nyelek
2012. máj. 5. 07:31
 2/2 anonim ***** válasza:

Fájhat a torkod egyszerű megerőltetéstől, túl sok beszédtől, füsttől, a nyálkahártya kiszáradásától.A torokgyulladások nagy része vírusos eredetű, csak kis mértékben bakteriálisak. Igyál zsálya teát, reggel, és este 1-1 csészényit, de gargarizálhatsz is vele, óránként. Ugyanígy, a kakukkfű teával. Sós vízzel is gargarizálhatsz. Egyél sok fokhagymát, vagy, ha nagykorú vagy, igyál mézes pálinkát.

Jobbulást!

2012. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!