Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós baba nehezen kakil....

2 hós baba nehezen kakil. Ötletek?

Figyelt kérdés
Anyatej + tápszert kap, beba ha-t. 2 vagy 3 naponta van kaki, közben sokat kinlódik, tekereg, görcsösen összehuzza magát, de csak pukik jönnek. Igaz azok gyakran. Kamillateát, babateát issza. Egyéb ötlet?
2010. ápr. 1. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is 3 naponta van. Tej+tápis. Doki szerint 5 napig normális és rendeződik, ha hozzátáplálok majd. 4 hós. Nekünk nem ment magától, így hőmérőztünk két héten keresztül, majd sikerült magától. Azóta is 3 napont akakil, de magától. Ha nagyon nehezen kakil, csak a tea ami használhat szerintem. Mecsek.
2010. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

nekunk nem engedig teaztatni,boven eleg neki a tapszer de ha vegkep akarsz neki adni akkor csak vizet!

Nekunk is ez volt vettem neki szelcsovet olyan mint egy szivoszal azt feldugod neki rogton ingert kap es csak ugy jon a kaki,probald ki azt vagy a homero is jo

2010. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak 2 napot szoktam várni, aztán egy kis lázmérős ingert kap...de erre nincs mindig szükség. Nem tudom, hogy miért van ez, mert mindig ugyanazt eszi, tápszer + kis tea. Ja! 2,5 hós
2010. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi több mint másfél hónapig kinlódtunk a kakival, 3 naponta kellett segíteni neki szélcsővel vagy lázmérővel, mert már nagyon kinlódott, hiába mondta nekünk is a gyerekorvos hogy 5 napig ne ijedjünk meg... Szegény babánk tekergett, húzta a lábát, sírdogált, és ha sikerült kivarázsolni belőle a kaksit, mindjárt vigyorgott. Mi üres, halvány kamilla teát adtunk neki, meg gripe watert, aztán 3 hónapos kora előtt egy kicsivel, elkezdett 2 naponta magától kakilni, most 3 és fél hónapos, minden nap van kaki, van hogy 2-szer is! Szóval kitartás, rendeződik ez magától, bár én is nagyon nehezen hittem el!
2010. ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!