Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Komolyan ez a bajom? Meg...

Komolyan ez a bajom? Meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, elmentem bőrgyógyászhoz, mert a bőrömön kiütéses vagyok, elvétve a karomon, hátamon, lábamon. Nem szokott viszketni, arra tippeltem hogy valami étel allergia.

Erre a nő beijesztett hogy rühes vagyok.

Most kenem magam arra való rázókeverékkel:(

De nem viszketek esténként meg semmi, plusz barátommal már 10hónapja együtt alszunk, ölelkezve, neki semmi baja. Unokahugom 2éves vele is rendszeresen érintkezem ő sem kiütéses. Senkinek semmi baja. Szerintem ha rühes lennék az fertőzne.


2012. jan. 30. 21:52
 1/6 A kérdező kommentje:

tudom rossz kategória, de gyors válaszok kellenének:( meg vagyok ijedve, hogy mi lesz velem.

olvastam itt 1-2 rémisztő dolgot, hogy sosem mulik el meg ilyenek. Meg hogy valakinek az ujjai közt rendes járatok vannak, SZERENCSÉRE NEKEM ILYENEM NINCS!


Tény érzékeny a bőröm, kiskorom óta ekcémás vagyok, de tudom hogy a pici piros kiütések (amik olykor pattanás szerűek és behegesednek) nem ahhoz kapcsolódnak.


TI VOLTATOK MÁR RÜHESEK? MIK A TUTI JELEI? MI LETT VELETEK, ELMULT????

2012. jan. 30. 21:54
 2/6 anonim ***** válasza:
TUTI,H NEM RÜH!!!!!!!!!!!!!!!!!a dokinö hülye!!!!! menj el máshoz!!!! NEM RÜH!!!ez 10000%!!!
2012. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon nagyon sok éve nem volt rüh. Menj el egy másik orvoshoz. Lehet étel allergia vagy csak sok méreg van a szervezetedben és így mutatkozik. (nálam ez volt)
2012. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi! Szerintem elmegyek még egy dokinőhöz. Eddig voltam 2nél, szerintem ha rühes lennék ők szoltak volna.


De elolvastam az oldalt amit a válaszoló linkelt be ide. Oda van irva hogy FERTŐZ ÉS EGYÜTT ALVÁSSAL-SZEXUÁLIS ÉRINTKEZÉSSEL IS TERJED. Hát barátommal szeretkezünk is, együtt is alszunk kutya baja.

Anyukámat rendszeresen ölelgetem, neki sincs baja. Sőt barátommal együtt is fürdünk már vagy 9-10hónapja.

És éjjel meg főleg nem viszketek, tök jól alszok.


De most hogy magamra kentem a rázókeveréket, totál száraz a bőröm sztem most azért viszketek néha.

Meg irja az oldal hogy a mellnál, honaljba, fenéktájon jön ki a rüh. Hát sehol semmi bajom, csak a felkaromon és a térdeimen van pötyi meg a hátamon

2012. jan. 30. 22:09
 6/6 A kérdező kommentje:

meg irja az oldal, hogy a pöttyök vége fehér az maga a rüh.

Hát az igaz hogy a pötyim vége fehér, de ha kinyomom genny jön ki belőle, olyan pattanás inkább.

2012. jan. 30. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!