Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, hogy lehet így...

Most komolyan, hogy lehet így élni?

Figyelt kérdés

a ma reggelem is rohadt jó volt,arra keltem fel,hogy anyámék k.rvaanyáznak egymásnak

állandóan a veszekedés megy,már el se tudnám szinte képzelni egy napomat se anélkül,hogy ne ordibálnának...

ráadásul anyám meg idegbeteg vagy nem tudom micsoda,de bakker,felhúzzák a fűtést,van idebent vagy 30°,én meg majd' besülök,ezért rövidgatya meg nyáripóló van rajtam,és anyám azzal fenyeget,amikor lemegyek a földszintre,hogy nekem jön,meg ilyenek,mert nem akarok felöltözni.

de k.rva életbe,így is melegem van,hova öltözzek még fel???

attól még,hogy ő fázik ilyen dögmelegbe is,attól még nem mindenkinek kell fáznia -.-"

annyira ideges vagyok,ráadásul eddig egésznap egy banánt ettem,és éhes vagyok,és nm enged le enni,amíg nem öltözök fel -.-

annyira gyűlölöm,hogy az lehetetlen

most őszintén,hogy lehet így élni?? hogy értessem meg vele,hogy attól,hogy ő még nyáron,40°-ba is ott didereg,attól még nekem nem muszáj fáznom?


szerintetek normális?


14/L


2012. jan. 22. 13:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsi a trágár szavak miatt csak ideges vagyok...és éhes -.-
2012. jan. 22. 13:24
 2/16 fehér gandalf ***** válasza:
100%
ilyenkor az a nagy szívás h suliban is durván agresszív leszel és kevés barátod lesz pont emiatt. engem mindennap orditozásra ébresztettek. érettségire annyit kértem a szüleimtől h 1 hétig ne halljam mikor ordítoznak. minden nap a folyosón adták a műsort.
2012. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém!Úgy sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy.:-(
2012. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Megértelek, de sajnos nem ők az egyetlenek. Anyósoméknál nincs nap, h ne üvöltöznének, feleségemet gyerekkorában folyamatosan verték. Az én édesanyám alkoholista volt, ha ivott (ami nem ritka esemény volt) szintén cirkuszolt édesapámmal. És ehhez hasonlót nem néhányat tudnék mondani. Nincs más ötletem:


1. Túlélni.

2. Minél előbb elhúzni otthonról. (koli, egyetem, stb.)


Sok sikert!

2012. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
75%

mond el egy barátodnak, és hozass vele kaját :D

ha meg rosszul leszel, mert nem eszel, akkor meg egy depressziós anyukád lesz nem idegbeteg. melyik jobb?

emellett öltözz fel és menny el boltba. ja meg próbálj meg felhalmozni dugikaját :)

2012. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az nem normális ha valaki annyira befűti a házat hogy van vagy 30 fok hőség bent, mellesleg ha felhevült testel kimegy a hidegbe mert egy pillanatok alatt felmelegszik amikor felöltözik még akkor olyan tüdő gyuszit kap hogy az csak na. Meg a veszekedés sem tesz jót lehet hogy a házasság már megy a süllyesztőbe mellesleg ha ennyire van pénzük fára vagy esetleg gázra hogy meglehet bent rohadni akkor ott valami más van és lehet hogy ezért ordibálnak mert rohadt meleg van.
2012. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1. Ha nem figyelsz akkor te ugyanúgy fogsz káromkodni mint a szüleid,és észre sem fogod venni,mert már most mindennapos nálatok(már az írásodból is kitűnik,hogyha mérges vagy,te is káromkodsz)

2.Igazad van,hogy azért mert valaki 30 fokban fázik a másiknak még lehet melege.

De ha annyira éhes vagy,miért nem húzol fel egy melegítőt,majd lemész enni,és fent a szobádban újra sortot veszel fel??Inkább éhezel??(ennek mi értelme van??)

2012. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat

13:27 az durva :/ nekem apám szokott inni,bár nem annyira sokat....csak pont annyit,hogy utána egész nap ordibál mint egy idegbeteg...

13:25 mondjuk jah,eleve agresszív természetű vagyok,de így,hogy "ez"ek között éljek?

2012. jan. 22. 13:37
 9/16 A kérdező kommentje:
13:36 azért,mert ha most felöltöznék,anyám azt hinné,hogy ő nyert,és hogy mindig ugráltathat,mint gy óvodást,hogy mit vegyek fel
2012. jan. 22. 13:38
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

" 13:36 azért,mert ha most felöltöznék,anyám azt hinné,hogy ő nyert,és hogy mindig ugráltathat,mint gy óvodást,hogy mit vegyek fel"


Ismered azt a mondást,hogy "okos enged,szamár szenved" ??

Ha anyád versenyezni akar veled,hogy kinek van igaza,akkor bizony kérdés ki az okos..és ki a szamár..

Én magasról letojnám,hogy nyerésben érzi magát vagy sem.Ha éhes vagyok,és enni akarok akkor lemegyek és eszem.Ha nagy kabátban kell kellem ezért akkor felveszem a kabátot és a dunyhát is magamra terítem.Hagy örüljön a lelke..

2012. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!