Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, hogy lehet így...

Most komolyan, hogy lehet így élni?

Figyelt kérdés

a ma reggelem is rohadt jó volt,arra keltem fel,hogy anyámék k.rvaanyáznak egymásnak

állandóan a veszekedés megy,már el se tudnám szinte képzelni egy napomat se anélkül,hogy ne ordibálnának...

ráadásul anyám meg idegbeteg vagy nem tudom micsoda,de bakker,felhúzzák a fűtést,van idebent vagy 30°,én meg majd' besülök,ezért rövidgatya meg nyáripóló van rajtam,és anyám azzal fenyeget,amikor lemegyek a földszintre,hogy nekem jön,meg ilyenek,mert nem akarok felöltözni.

de k.rva életbe,így is melegem van,hova öltözzek még fel???

attól még,hogy ő fázik ilyen dögmelegbe is,attól még nem mindenkinek kell fáznia -.-"

annyira ideges vagyok,ráadásul eddig egésznap egy banánt ettem,és éhes vagyok,és nm enged le enni,amíg nem öltözök fel -.-

annyira gyűlölöm,hogy az lehetetlen

most őszintén,hogy lehet így élni?? hogy értessem meg vele,hogy attól,hogy ő még nyáron,40°-ba is ott didereg,attól még nekem nem muszáj fáznom?


szerintetek normális?


14/L


2012. jan. 22. 13:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
mondjuk ez is igaz :|
2012. jan. 22. 13:54
 12/16 anonim ***** válasza:

Örülj hogy jó meleg van. Nálunk azért szólnak ha feljebb kapcsolom a fűtést.

Én vastag pulcsiban vagyok itthon.

2012. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
csempéssz nyugtatót az ŐŐ kajájukba
2012. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Csak, hogy megvédjem édesanyádat. Én csak 20 éves vagyok, de nem bírom elviselni, ha 25 foknál kevesebb van az adott helyen, ahol vagyok. Ilyenkor télen, ha kimegyek akkor 3 pulcsinál kevesebben el sem indulok otthonról. (plusz kabát persze.) Most is pl. itthon vagyok a szüleimnél, van kb. 21 fok, én meg meleg pulcsiban és takaróval ülök a gép előtt. Ha tehetném és az én lakásom lenne én is felcsavarnám a fűtést. Szerencsére a saját lakásomban, ahol a párommal lakom, mindig meleg lehet, mert mindketten fázósak vagyunk. Plusz még nekem pajzsmirigy problémáim is vannak, amiktől szintén fázik az ember.

Azt meg igazán megtehetnéd, hogy amíg lemész a konyhába ennivalóért, felveszel egy melegítőalsót meg egy pólót. Utána a szobádban levetheted, ha megetted az ebédet vagy beszerezted a kaját.

Veszekednek? Csukd magadra az ajtódat és hallgass fülesen zenét. Aztán költözz el kollégiumba. (Ahol amúgy távhő van és befűtenek télen elég rendesen.. akkor ott mit fogsz csinálni? Leszereled a radiátort?)

2012. jan. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha radiátortok van akkor zárd el a fűtést, és nyisd ki az ablakokat. Vagy a Te szobád ablakát.
2012. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én meg megfagyok otthon,mert mi nagyon spórolunk a fűtéssel(kevés a pénz),úúútálom! Tudod milyen reggel kimenni a hideg wc-re? Tusolni,hajat mosni a suliban szoktam,itt legalább meleg van. Otthon két nadrág meg 4 pulcsi van rajtam. Cserélnék veled :S
2012. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!