Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátom speedezik, én nem...

A barátom speedezik, én nem szeretném leszoktatni. De mégis szeretném ha nem anyagozna, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom már 6 éve speedezik... 4 éve vele vagyok és igazából nem zavar, sőt észre se lehet rajta venni hogy anyagozik :) BMX-ezik, hip-hop-ozik, egyetemre jár, és gitározik :D

de utánanéztem kicsit a speednek, és vannak elég szép káros hatásai és megijedtem... most mit csinálljak?


2012. jan. 23. 22:06
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

jah, és hát igen, gyereketvállalni, inkább miatam lenne veszályes.......

úgyhogy azt nagyon nem is tervezzük...

2012. jan. 23. 22:30
 12/22 A kérdező kommentje:

Peti egyáltalán nem lessz olyan mint az apja... utállja saját magát és az apját is... többször próbált önygyilkos is lenni, azért mert speedezik...

ha én nem lennék, már ő sem élne. és Peti tényleg más mint bármelyik drogos.. mikor a szüleim meghaltak, még nem voltunk együtt mégis mellettem állt, és velem volt, támogatott...

még aki ismeri is, nagyon jól ismeri, az is nehezen hiszi el, hogy Peti drogos... :/ pedig sajnos az...

2012. jan. 23. 22:35
 13/22 anonim ***** válasza:

"utállja saját magát és az apját is..."


"ha én nem lennék, már ő sem élne."


Te végiggondoltad azt, hogy ezen milyen súlyos dolgok? Egy ilyen emberrel akarod összekötni az életed? Egy függővel?


Ennél csak rosszabb lesz, speed, eki, aztán jön a heroin.

2012. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

NEM én NEM egy FÜGGŐVEL akarom leélni az életem, hanem Petivel!! és egy embert a hibájival együtt kell elfogadni...

igazából senki se értheti, de Peti nekem a mindenem, senkim nem maradt egy ideje csak ő...

és szerintem ez ugyan az mintha valaki egy dohányossal élné le az életét, őket mégse vetik meg ennyien ...

2012. jan. 23. 22:42
 15/22 anonim ***** válasza:

Igen, de ez már nem könnyűdrog kategória, arról nem beszélve, hogy ebből kifolyólag törvénytelen is.


Én megértem, hogy neked nem maradt senkid rajta kívül, de ez még nem elég ok arra, hogy mindenáron vele maradj.

2012. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nagyot tévedek, ha biztosra veszem, hogy apuka apukája pedig alkoholista volt. Esetleg a nagymami is? Most mit is szeretnél igazán? Elhinni, hogy csoda történik? Nincsenek csodák. Van ebből kiút, de ahhoz a barátod akaratgyenge. Téged meg majd sodornak az események, sosem leszel a magad ura. Sosem lesz belőled társ, max. áldozat, aki a megmentő vagy a balek mókuskerekében forog, de semmiképp sem él emberi életed. De tudom, vállalod, mert szereted.
2012. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Dohányossal ne keverd, a nikotin nem rohasztja ki az ember lelkét. A drog és az alkohol igen!
2012. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

az sem elég ok, hogy szeretem, és ő is engem?

és vele van az első komolyabb kapcsolatom... és ő nekem egyfajta lelki támasz is, nem tudnék meglenni nélküle... nagyon sokat jelent számomra :)

2012. jan. 23. 22:46
 19/22 A kérdező kommentje:

nem, alkoholista nem volt a családjukba XD

és, hát igazatok van, mesék nincsenek és csodák se...

de én nagyon szeretem, de végképp nem tudom mostmár tényleg, hogy vele maradjak e vagy sem...

2012. jan. 23. 22:50
 20/22 anonim ***** válasza:

Azt honnan tudod, hogy mikor beszél belőle a lélek, és mikor az anyag? Sehonnan.


"A barátom speedezik, én nem szeretném leszoktatni." - ez pedig mindent elmond rólad és a kapcsolatotokról is.

2012. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!