Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátom speedezik, én nem...

A barátom speedezik, én nem szeretném leszoktatni. De mégis szeretném ha nem anyagozna, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom már 6 éve speedezik... 4 éve vele vagyok és igazából nem zavar, sőt észre se lehet rajta venni hogy anyagozik :) BMX-ezik, hip-hop-ozik, egyetemre jár, és gitározik :D

de utánanéztem kicsit a speednek, és vannak elég szép káros hatásai és megijedtem... most mit csinálljak?


2012. jan. 23. 22:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

Én csak teljes mértékben gratulálni tudok.


Amúgy ez egy kamu kérdés, ha még sem az, akkor vagy 14 éves vagy, vagy az iq szinted egyezik meg vele.

2012. jan. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hát, teljes mértékben nem kamu kérdés... és 19 vagyok... és az IQ szintem se 14 -.-" FUCK
2012. jan. 23. 22:16
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Rituális öngyilkosság?
2012. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Döntsd el, mit akarsz. Leszoktatni vagy nem. Köztes megoldás nincs...-.-'

19/l

2012. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit tenni. Esélyes, hogy már ő sem. Jól kitolt nem csak magával, de az egész környezetével, mindenkivel, aki csalódni fog benne. Bízzunk benn, hogy sosem akar gyereket. Vele tolt ki a legjobban.
2012. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
leszokni már próbált, és nagyon nem megy neki...addig eljutottt már, hogy heti 1 alkalommal kellett neki az anyag, de kórházba került, így nem folytatta :/
2012. jan. 23. 22:19
 7/22 A kérdező kommentje:

hát... a saját apja tolt ki vele... hisz ő adta barátomnak a drogot... hogy én mennyire utálom :@


de barátom öccsének is úgyanúgy adta az anyagot, de barátom már nem engedte hogy az öccse is így járjon mint ő :/

2012. jan. 23. 22:22
 8/22 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag egy drogfüggővel élsz együtt. Pontosan milyen jövőképed van a kapcsolatotokról?
2012. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

2-őnk szülinapja között (jan.20) meghérte a kezemet *-*

és én igent mondtam... :D

és ne mondjatok erre semmit.... nem ismeritek...

és één szeretem őt :)

2012. jan. 23. 22:25
 10/22 anonim ***** válasza:

Boldog házasságotok folyamán végig fogod nézni, hogy válik olyanná mint az apja. A csúnya legvégéről még nem is beszélve. Gondolom tudod mit csinálsz, hiszen ismered(?) őt.

Nem te leszel az első, sem az utolsó, akinek beletörik a bicskája.

2012. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!