Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem tudok aludni mit tegyek?

Ha nem tudok aludni mit tegyek?

Figyelt kérdés
az van hogy ha pl 00:00-ig nem alszok el hétköznap és másnap 06:00-kor kelek mert megyek busszal suliba, akkor ideges leszek, mit tegyek hogy hamarabb eltudjak aludni?
2011. nov. 11. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
eunoctin
2011. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, próbálj kevésbé stresszesen élni :)

Én azt hallottam, hogy nagyon fontos, hogy ne cska úgy bedőlj az ágyba nap végén, hanem szép lassan menj lefeküdni :) Nem kell korábban. csak előtte már nem csinálj semmit: zuhanyozz/fürödj kényelmesen, kapcsold le a villanyt, olvasólámpánál/kisebb fénynél csinálj valami kényelmesebbet... én még sose próbáltam, de lehet működik :D Nem tudom, érhetően írtam-e le, a lényeg, hogy olyankor már ne égjen annyi fény.

Egyébként ilyen nekem is szokott lenni, nem tudok elaludni/felébredek éjszaka, és azért nem tudok elaludni(újra), mert azon aggódom, hogy így már nem lesz elég időm aludni és fáradt leszek :D

Egyik barátnőm azt mondja, tejet szokott inni. Nem tudom, miért (én nem szeretem) de azt mondja, neki működik XD

2011. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

próbáld ki a hangoskönyvet.

10perc alatt garantált alvás.

2011. nov. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!