Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ez depresszió akkor mit...

Ha ez depresszió akkor mit tegyek, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

Mostanában, vagyis inkább úgy az elmúlt pár hónapban, állandóan gyorsan váltakozik a hangulatom. Olyan szinten, hogy például elkezdek a semmin sírni és alig birom abbahagyni. Szólni nem merek senkinek se, egyrészt szerintem csak púp lennék mindenki hátán. Lehet, hogy kinevetnének, hogy mi a bajom. Pedig régen nem voltam ilyen. Régen mindenre tudtam a megoldást. De most megijeszt, hogy nem tudom mi történik velem.

Fontos az az egy dolog, hogy féléve halt meg egy közeli rokonom. Nem tudom, hogy túlléptem e már rajta, de még mindig nehéz gondolni az egészre. Lehet köze hozzá, hogy mért vagyok ilyen furcsa hangulatban.? Fél év nem volt elég rá, hogy hozzászokjak ahhoz a ami történt.? Az biztos, hogy rettegek attól a gondolattól, hogy mégegy valakit elveszítsek. Lécci segítsetek.


2011. szept. 26. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, nekem másfél év kellett, hogy egy közeli szerettem elvesztését teljesen fel tudjam feldolgozni, és természeteses is egy ideig a lehangoltság, de ha már kórosnak érzed kérj segítséget. Abból bajod nem lehet ha egy pszichológus segít pár konzultációval átsegítni ezen az időszakon.

Sok dolgot tehetsz, hogy kimász a gödörből, találd meg ami téged kikapcsol. Én például sportoltam és festettem, jól esett néha kicsit kimenni a természetbe és semmit sem csinálni, csak zenét hallgatni, elutazni egyedül valahova egy napra. Engedj meg magadnak egy kicsit többet, csináld azt, amit szeretsz.

2011. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!