Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez depresszió? Mit lehet...

Ez depresszió? Mit lehet tenni ellene? .

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, van egy párkapcsolatom több éve, szóval hosszútávú. Szüleim elváltak, és plussz a nagymamámmal lakom ketten. A szobámból semmi kedvem kitenni a lábam. Régebben kocka voltam, egész éjszaka gépeztem, főleg nyáron. Vagy amikor nem, akkor a barátaimmal lógtam. De úgy érzem már a barátaimnak sem felelek meg. Van több barátom ( CSAK FIÚK) és közülük is egyetlenegy,aki még most is képes bármikor velem lenni. Csak a barátom nem örül neki, mivel fiú.. Kb egyszerre ismertem meg őket 2 hét eltéréssel. A legjobb barátom közép suliba osztálytársam volt. Tavaly lebuktam tőlük, így ők leérettségizek. én most mennék 12.be csak pár nap van pótvizsgáig, és alig tanultam 2 napot eddig, már behozhatatlan 25.-éig. Teljesen olyan lettem, hogy felkelek reggel és fekszem estig az ágyba se tv se semmi. Ha ittvan valaki nálam ismerős vagy a pasim egyszerűen nem vagyok képes normálisan hozzáállni semmihez. Nem szeretnék vele bunkó lenni, de úgy érzem nem tudom irányítani magam. Mindennap velem van a pasim,és szegényhez alig szólok hozzá. Nem vagyok képes kimenni sétálni. És még ruhákat venni se, pedig kaptam anyumtól, hogy vegyek ruhákat. Egyszerűen felébredek eszem és máris húz az ágy, aludnék reggeltől estig. Orvosnál 2 éve jártam depresszióval. Elmúlt akkor. Ez most vajon mi lehet? Az öngyilkosságon gondolkodom, éjjel nappal csak sírok a semmiért. Érzékeny lettem. Teljesen elegem van mindenből.
2011. aug. 21. 14:38
 1/1 anonim válasza:
Vizsgáltasd meg a pajzsmirigyed. Ha nagyon érzékeny vagy és húz az ágy,folyton fáradt vagy meg ilyenek akkor Hashimoto szindrómád van szerintem. Ez depressziót is ki tud váltani,de hormonokkal kezelhető. Ez a pajzsmirígy hormontermelésének csökkenése avagy hiánya.
2011. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!