Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A depresszió súlyos betegség?

A depresszió súlyos betegség?

Figyelt kérdés
nem mindenkire értem...hanem mondjuk a tini lányokat nézve...mennyire súlyos?
2011. aug. 26. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Amennyire ez a kérdés, minden gyógyítható. Menj pszichológushoz
2011. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több formája van a depressziónak is... Van aki csak olyan mint a mosott sza.r és mindig bőg, van aki meg öngyilkos akar lenni... Na ez a nem mindegy... De minden verziója szar egyébként, én pszichiáternél voltam párszor magánrendelésen valamire hasznos volt az is.
2011. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát......én inkább a másodikra gondolok....az öngyilkosságosra.....mert ez is foglalkoztat....meg a halál is....de azért nem merném megcsinálni....elég szar érzés lenne a szüleimnek
2011. aug. 26. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

A depresszió a celebek divatbetegsége.

Ha egy kicsit lehangoltak vagyunk, vagy nem foglalkozik velünk a külvilág, azt már kikáltják depressziónak.

Elkényeztetettek vagyunk, és nem keresünk magunknak értelmes elfoglaltságot. Aki egész nap dolgozik, és akár egy kismadárkában is megleli a szépséget, ez nem depressziós.

Biztos létezik valóságos depresszió is, amit gyógyítani kell, de ez ritkább.

A legmorbidabb dolog, hogy sok depresszió elleni gyógyszer öngyilkosságba kergeti az embert. Hát ez igazi morbid jelenség. És mégis sokan szednek gyógyszert, mert azt hiszik, depressziósak, és sokan válnak ennek áldozatává.

Jó lenne látni egy statisztikát, hogy a depresszió, vagy éppen ez ellene szedet un. csodaszer kerget több embert az öngyilkosságba!

2011. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!