Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cloroxtól közvetetten rosszul...

Cloroxtól közvetetten rosszul lenni?

Figyelt kérdés

Egy büdösbogár (poloska) szállt rá a kezemre a kertben és próbáltam óvatosan lefújni, de így is odanyomta a szagát. Azt ajánlották, hogy a szagot a kezemről clorox-al és sok vízzel le tudom mosni. A szag el is tűnt, de utána mikor ettem nem vettem észre és lenyaltam az ujjaimat.


A kérdésem tehát, hogy így közvetetten milyen problémát okozhat a clorox szájba jutva?

Valamint milyen tünetek esetén forduljak orvoshoz? Ilyenekre gondolok, hogy véres köhögés vagy ilyesmi?


2011. aug. 11. 17:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és mit tehetek addig is, hogy ne legyek véletlenül se rosszul? Sok víz?
2011. aug. 11. 17:13
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan példát tudok felhozni mint pl bármilyen italba öntesz clorox-ot és ha megissza valaki 3perc se kell és roham kapja el majd eszméletvesztés jön elő

Egy időben sok mérgezéses haláleset is volt ezzel kapcsolatban.


De nem hiszem h neked lesz bármi féle gondod is ebből

2011. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!